פינוי מחסנים עזבנות ומפעלים

פינוי מחסנים עזבנות ומפעלים יכולים – בטיפול לא נכון להיות כאב ראש גדול ויקר. רוני פתרונות מציעים לך שירות פינוי ופירוק עזבונות שיכול לחסוך (\להרוויח לך) כסף טוב.

חפצי עתיקות שחבל לזרוק ומצד שני אין מה לעשות איתם ולא יודעים למי אפשר למכור, דוגמת: כלי כסף, תמונות, תכשיטים, שעונים ישנים, פורצלנים, מוצרי נחושת וזהב עתיקים, שעוני קיר וכו’…  חפצים שכאלו הם בעלי ערך רב ובטיפול נכון גם אפשר להרוויח עליהם.

ליצירת קשר ובירורים נוספים- התקשרו עכשיו:
050-241-4446

גם רהיטים ישנים וכבדים שאין איך ובעיקר לאן לפנות הם בעיה לא פחותה. אסור לשים כאלו דברים סתם ליד פחי אשפה, זה עלול לגרור כנסות וגם גורם נזק רב לאיכות הסביבה כיוון שהדברים מפונים עם הזבל הרגיל לאותם אתרי פסולת. כאלו דברים צריכים להיות מפונים על ידי מכולות לאתרי פסולות המיועדים במיוחד לכך, ולאדם הממוצע זו היא התעסקות מעצבנת ויקרה.

הרבה אנשים לא יודעים להעריך את שווים האמיתי של החפצים אותם הם מחזיקים, ולמען האמת כשרובנו רואים חנות עתיקות אנחנו מצליחים להבין למה בעל העסק חושב שאני אקנה ב4899 שח’ שולחן מעץ מלפני 200 שנה. מסתבר שישנם אנשים [אספנים וכדומה] שבעבורם יש לחפצים כאלו ערך רב ומבחינתם ארונית נחושת ב113 שנים שווה הרבה מאוד כסף. כל שעון מכסף שהפסיק לפעול מזמן שיש לכם בבית או אורלוגין עתיק עלול להיות בעל ערך היסטורי חשוב ויש הרבה אנשים וגופים שיהיו מוכנים לתת הרבה כסף תמורתם וכדאי מאוד לקחת זאת בחשבון כשמתחילים לטפל בירושה שבדיוק קיבלתם.

“חוק שמירת הניקיון, התשמ”ד-1984 *1*” סעיף 2- איסור לכלוך והשלכת פסולת, קובע כי:

“לא ישליך אדם פסולת, פסולת בניין או גרוטאות רכב ברשות הרבים או מרשות הרבים לרשות היחיד, ולא ילכלך את רשות הרבים”.

סעיף 1 לחוק מגדיר את כל הכלול בחוק כפסולת:

” פסולת- לרבות שיירי מזון, קליפות, ניירות, בקבוקים, תיבות, קופסאות, קרטונים, אריזות למיניהן, גרוטאות, גזרי עץ, קרשים, סמרטוטים, בדלי סיגריות, אשפה מכל סוג שהוא וכן כל דבר אחר העלול לגרום אי ניקיון או סדר….”

בסעיף 13 לחוק נאמר שהעובר על חוק זה יקבל קנס. בפסק דין תקדימי מה 24/02/11 קבע בית המשפט בחדרה קנס של 208,000 שקלים בעוון השלכת פסולת ברשות הרבים, בנוסף למאסר על תנאי. עונשי המינימום לעבירות כאלו לאנשים פרטיים נעים בין 800 ל1500 שקלים.

לא צריך להיות שופט או עורך דין כדי להבין שהשארת עזבונות, רהיטים ישנים וכו’ ליד הפח ברחוב עלולה לגרור עונשים כבדים ומכאן שמאוד לא שווה לקחת את הסיכון.

בנוסף לפן המשפטי של העניין קיים גם צד נוסף, איכות הסביבה. כ2,000 טון של פסולת מושלכים בישראל מידי יום בצורה בלתי חוקית באתרים פיראטיים וגורמים לבזבוז של משאבי טבע יקרים כגון: מים, ברזל, נחושת וכו’….כאשר חומרים כאלה שוכבים ביחד עם הפסולת הרגילה שלנו מפחי האשפה מופרשות עליהם כל מיני חומצות שנוצרות מהזבל הרגיל וגורמות להם לא להתכלות ולזהם את האטמוספרה הרבה יותר מהרגיל. גם ככה המצב האקולוגי של העולם בכלל ושל מדינת ישראל בפרט הוא בעייתי מאוד ולכן חשוב לשים לב לכך כשמטפלים בעזבונות וירושות.

ליצירת קשר ובירורים נוספים- התקשרו עכשיו:
050-241-4446

תפריט
התקשרו עכשיו - 0502414446
WhatsApp chat
דילוג לתוכן