חביות מתכת

חביות מתכת הינן מיכלים גליליים המיועדים לאריזה, לאחסון ולהובלה של חומרים נוזליים או גרגריים, אשר אינם מזיקים למתכות. לרוב חביות מתכת אינן ניזוקות מהחומר שהכילו, ואז ניתן למצוא מגוון של שימושים עבורן. הצרכנים העיקריים של חביות מתכת הם מפעלים בתעשייה הכימית, בתעשיית המזון, בתעשיית חומרי הסיכה וכדומה. מוצרים רבים שניתן לקבל אצל ספקים ארוזים בחביות מתכת: צבעים, חומרי איטום, לכות, ועוד. איכות מיכלי מתכת נקבעת על ידי תקנים יעודיים, אשר מתייחסים לאטימות חביות המתכת, לעמידותן בפגיעות מכניות, לאביזרי פתיחה וסגירה, ואף לסימון הנכון על גביהן. חבית מתכת יכולה גם לשמש כפריט נוי או כפריט שימושי כלשהו בחצרות של בתים פרטיים.

חביות מתכת מגיעות על פי רוב בנפח של 200-240 ליטר, אך ישנם גדלים נוספים. 

חביות נבדלות זו מזו גם באופני הסגירה והפתיחה שלהן  ובאפשרות הריקון. 

יש לזכור שלא תמיד ישנו צורך בחבית באיכות הגבוהה ביותר- הדבר תלוי בחומרים אותם נרצה לאחסן בה. 

כך נקבל חביות המותאמות לצרכינו.  

חביות מתכת בשימוש ביתי

מיכלי מתכת המשמשות כאריזה לחומרים שונים, יכולות להמשיך ולשמש אותנו זמן רב לאחר שהחומר אותו הכילו הסתיים. כך, למשל, חבית מתכת יכולה לשמש כעציץ אופקי או אנכי, כמיכל אחסון לחפצים שונים, כמיכל לחימום מים (כמו דוד), וכדומה. ניתן לייצר מחבית מתכת מתקן מנגל תוצרת בית או מדורה. ניתן לחצות אותה לאורך ולקבל שוקת או אפילו אמבטיה. חבית מתכת יכולה לשמש כטפסה מצויינת ליציקת יסודות או עמודים למבנים קטנים.

ניתן להוציא את התחתית ולהשתמש בחבית בתוך צינור ענקי לזחילה. שורה של חביות מתכת חצויות לשניים יכולה להפוך לגדר יציבה או לקיר תומך זול וחזק. כמו כן, ניתן להשתמש בחביות לאיסוף מי גשם במקומות בהם הנושא עומד על הפרק; לצורך כך ניתן להציב את החביות מתחת למרזבים. לבסוף, חביות מתכת ניתנות למיחזור.

חביות מתכת מחוררות בשימוש ביתי ניתנות לתיקון. לצורך סגירתם של חורים זעירים ניתן להשתמש בביטום ובניילון נצמד. במרבית המקרים פעולה זו מבטיחה את אטימות המיכל, ומאפשרת לחזור ולהשתמש בו לאחסון של נוזלים.

חביות מתכת אצל הצרכן הפרטי

לסיכום, מיכלי מתכת הינן אריזות איכותיות, חזקות ועמידות לאחסון של חומרים שונים. בשימוש עסקי או פרטי, האריזות עצמן יכולות לשמש לצרכים שונים תקופה ארוכה אחרי שהחומר המאוחסן אוזל, ולשרת שפע של שימושים ומטרות.

כאשר מדובר בשימוש פרטי, האריזות עצמן יכולות לשמש לצרכים שונים תקופה ארוכה לאחר שהחומר המאוחסן אוזל. ניתן למצוא שפע של שימושים מעולים לחבית מתכת בחצר של בית פרטי.

חברת מיחזור ירוק קונה ומוכרת מגוון רחב של חביות מתכת לשימושים וצרכים שונים.

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן