חביות מתכת

חביות מתכת הינן מיכלים גליליים המיועדים לאריזה, לאחסון ולהובלה של חומרים נוזליים או גרגריים, שאינם מזיקים למתכות. רוב חביות המתכת אינן ניזוקות מהחומר שהכילו, ואז ניתן למצוא מגוון של שימושים עבורן. הצרכנים העיקריים של חביות מתכת הם מפעלים בתעשייה הכימית, בתעשיית המזון, בתעשיית חומרי הסיכה וכדומה. כמו כן ספקים אורזים מוצרים רבים בחביות מתכת, כמו למשל: צבעים, חומרי איטום, לכות, ועוד.

איכות ומאפיינים של מיכלי מתכת

איכות מיכלי מתכת נקבעת על ידי תקנים ייעודיים, אשר מתייחסים לאטימות חביות המתכת, לעמידותן בפגיעות מכניות, לאביזרי פתיחה וסגירה, ואף לסימון הנכון על גביהן. חבית מתכת יכולה גם לשמש כפריט נוי או כפריט שימושי כלשהו בחצרות של בתים פרטיים.

חביות ברזל מגיעות על פי רוב בנפח של 200-240 ליטר, אך ישנם גדלים נוספים, כאשר החביות נבדלות זו מזו גם באופני הסגירה והפתיחה שלהן ובאפשרות הריקון.

יש לזכור שלא תמיד ישנו צורך בחבית באיכות הגבוהה ביותר - הדבר תלוי בחומרים אותם נרצה לאחסן, כך נקבל חביות המותאמות לצרכינו.

מהם השימושים המרכזיים של חביות מתכת?

חביות מתכת יכולות לשמש אותנו עבור מגוון רחב של צרכים:

חביות מתכת חדשות או משומשות

חביות חזקות ואיכותיות יכולות לגלות עמידות לאורך זמן. כתוצאה מכך אפשר לעשות בהן שימוש חוזר עבור מטרות שונות ומגוונות במגזר התעשייתי והפרטי. השימוש החוזר נחשב למאוד ידידותי לסביבה, עם זאת חשוב לשים לב לפני שקונים חבית מתכת משומשת, שהיא עברה בדיקה וניקיון יסודי על ידי חברה מקצועית, זאת כדי להבטיח שהחבית בטוחה לשימוש ועומדת בכל התקנים הנדרשים לשימוש חוזר.

חביות מתכת למוצרים מסוכנים

כיום עיקר השימוש בחביות מתכת הוא הובלה ואחסון של מוצרים כימיים כמו למשל צבעים, דלקים ושמנים. סוגים שונים של חומרים נחשבים למסוכנים, לכן חביות המתכת צריכות לעמוד בתקנים מחמירים שיאפשרו הובלה ואחסון כמה שיותר בטוחים וימנעו תקלות לא רצויות כמו דליפות, שריפות או פיצוצים.

לכן כאשר קונים חביות מתכת לחומרים מסוכנים מומלץ לבחור בחביות חדשות או משומשות שעומדות בכל התקנים הנחוצים. באמצעות התקנים ניתן להבטיח שהחביות עומדות בדרישות אטימות, חוזק ועמידות בפני מוצרים כימיים ומתאימות באופן ספציפי לחומר שמאוחסן או משונע בתוכן.

רעיונות לשימוש חוזר עם חביות ברזל בבית

חביות ברזל ששימשו לאחסון והובלת חומרים שונים, יכולות להמשיך ולשמש אותנו גם בבית, לאחר שתפקידן הסתיים. יש המון רעיונות לשימוש חוזר בחביות מתכת בבית, כמו למשל: עציץ אופקי או אנכי, אדנית לצמחים, מיכל אחסון לחפצים שונים או מיכל לחימום מים (כמו דוד). אפשר לייצר מחבית מתכת מנגל, מעשנה או מקום למדורה. היא תהיה מושלמת כשוקת או כאמבטיה.

אפשר להשתמש בחבית כצינור ענקי לזחילה, או ליצוק לתוכה יסודות כדי ליצור מבנים קטנים או עמודים. שורה של חביות מתכת יכולה לשמש אתכם כגדר או כקיר תומך, ואפשר גם לאגור בהן מי גשמים לכל מטרה, על ידי כך שמציבים אותן מתחת למרזבים.

מעבר לכך, אפשר לעשות שימוש חוזר בחביות מתכת גם בבית. גם אם חוררתם אותן במהלך השימוש קחו בחשבון שהן ניתנות לתיקון. ניתן לסגור חורים זעירים, לאטום מחדש את המיכל, ולחזור ולהשתמש בו שוב לאחסון נוזלים.

לסיכום

חביות מתכת הינן אריזות איכותיות, חזקות ועמידות לאחסון של חומרים שונים. בשימוש עסקי או פרטי, האריזות עצמן יכולות לשמש לצרכים שונים תקופה ארוכה אחרי שהחומר המאוחסן אוזל, ולשמש עבור שפע של יישומים ומטרות.

חברת מיחזור ירוק קונה ומוכרת מגוון רחב של חביות מתכת לשימושים וצרכים שונים, לפרטים נוספים צרו אתו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם!

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן