שק ענק / ביג בג

מידע על ביג בג / שק ענק:

שקי ענק / ביג בג הינם שקים ענקיים המשמשים בעיקר תעשיינים, קבלנים, חברות מיחזור, חקלאים ועובדי שטח. בתוך השקים ניתן לארוז ולהעביר פסולת יבשה, אדמה מזוהמת, תוצרת חקלאית ושאר מוצרים או חומרים. שקי ביג בג קיימים בכמה גדלים, מידות ודגמים, ומתאימים למספר רב של צרכים, סוגי חומרים ואופי עבודות. שקי ענק אלו מגיעים עם 4 ידיות הרמה, שרוול ארוך או קצר וציפוי עמיד מפני חדירת נוזלים ולחות. שקי ביג בג נמצאים בשירות התעשייה והחקלאות שנים רבות. עמידות השק ניתנת להתאמה עפ”י הזמנה, כמו גם גודלו וכשירותו להובלה ואחסנה של חומרים. תהליך ההתאמה האישי מבטיח לכל לקוח התאמה מלאה של המוצר לצרכיו. 

שקים איכותיים אלו מספקים לעובדים בשטח סביבת עבודה בטוחה, נוחה ויעילה ומונעים בזבוז של זמן וכוח עבודה בנשיאת משאות ממקום למקום. העברת תוצרים וחומרים בכמות גדולה ובמשקל כבד היא עניין רציני ולפיכך כל שקי הענק מחוייבים בעמידה בתקנים מחמירים אשר מבטיחים מוצר איכותי וחזק.

שקי ענק משומשים נמצאים בשימוש תדיר ורווח בקרב המגזר העסקי והפרטי. חקלאים ותעשיינים בכל התחומים רוכשים שקי ענק לשימושים רב-פעמיים ונהנים ממוצר עמיד ואיכותי המשרת במקביל את הסביבה ואת הדרך האקולוגית הירוקה. 

חברת מיחזור ירוק עוסקת בשיווק ואספקה של שקי ענק / ביג בג חדשים ומשומשים, 

במגוון דגמים, גדלים וטווחי נשיאה. 

ישנם שקים עם פיית ריקון ופיית מילוי, שקים מרובעים (שק שמלה), ושקי ענק בתפירה אישית.

 

 

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן