שק ענק / ביג בג

אחד האמצעים המרכזיים והנפוצים ביותר באיסוף פסולת וריכוז ציוד וחומר שיש להעביר למחזור הוא גם אחד הפשוטים ביותר, כאשר אנו מדברים על שקי הענק, הידועים בתעשייה גם בשם הדי "חמוד", ביג בג. שקי ענק אלו מאפשרים לאסוף בצורה יעילה ונוחה שלל מוצרים וחומרים, להעמיס בצורה יעילה ונוחה תעשייתית ולהעביר להמשך טיפול, לכן הם כה נפוצים בהקשר לריכוזי פסולת ואיסוף חומרים למחזור.

ביגבגים, שקי ענק, שקי באלות, שק בלה, ביגבג – לא משנה איך אתם קוראים להם, אנחנו בחברת מיחזור ירוק עובדים המון עם שקי הענק האלו, מוכרים ומספקים אותם ללקוחותינו ובהחלט יודעים להתנהל איתם בצורה אופטימאלית כאשר אתם מעבירים בהם אלינו מוצרים להשמדה ומיחזור.

מהם שקי ענק / ביגבגים?

שקי ענק / ביג בג / שקי בלות, כולם כאמור שמות מוכרים ונפוצים לאותו סוג וסגנון של מוצר המאפשר איסוף נוח ומסיבי של חומר. מדובר על שקים ענקיים, לא אחת בקיבולת של קוב ואף למעלה מכך, אשר משמשים במגוון אינסופי אדיר של יישומים ושימושים בתעשייה, בחקלאות, בתחום הבניין, בעבודות שטח וכמובן שגם באיסוף פסולת והעברתה להמשך טיפול בצורה ראויה, מתקדמת ומודרנית.

שקי באלות או ביגבגים מיוצרים לרוב מטקסטילים סינטטיים חזקים ועמידים ולעיתים נדירות יותר מטקסטילים טבעיים כמו יוטה למשל. השקים גדולים מאוד, כאמור בקיבולת של קוב (מ"ק 1) אחד ואף למעלה מכך או פחות מכך במקרים מסוימים. שקי ביג בג כוללים 4 לולאות גדולות וחזקות המיועדות להעמסה ופריקה נוחות באמצעות כלים מתאימים, בעיקר מלגזות וציוד העמסה תעשייתי ייעודי.

ברוב הסוגים של שקי ענק / שקי באלות, החומר ממנו עשויים השקים כולל גם יישום של ציפוי נגד חדירת לחות ונוזלים, עובדה המאפשרת שימוש מאוד ורסטילי בשק ענק מסוג זה.

העובדה שהיום ניתן להזמין ולהשתמש בשקי באלות במגוון גדלים מותאמים אישית, עם עמידות גבוהה ומעולה ואפשרויות העמסה ופריקה איכותיות, הפכו את קטגוריית הביגבגים לנפוצה מאוד ואף נדרשת וחיונית בתעשיות ויישומים רבים מאוד.

חשוב לציין כי לאור העובדה ששקי ענק ביגבגים אלו מיועדים לנשיאת משקלים כבדים וחומרים כבדים ומסיביים לא אחת, הם חייבים להיות מאוד חזקים ואמינים וכמובן לעמוד בתקנים מחמירים של אבטחת איכות ובטיחות.

שימושים של ביגבגים / שקי באלות

שקי ענק ביגבג מאפשרים אחסון, הובלה ואריזה של מגוון רחב של חומרים ופריטים, כולל למשל פסולת יבשה מסוגים שונים, אדמה, חומרי גלם חקלאיים כמו מצע שתילה, קומפוסט, זרעים, חומרי דישון וכן הלאה וגם חומרי בנייה, פסולת בנייה, תוצרת חקלאית מסוימת וכן הלאה עם אינסוף דוגמאות ויישומים.

הפרקטיות, הפונקציונאליות והפשטות האינהרנטית של שקי ביג בג / שקי ענק תעשייתיים היא המאפשרת ורסטיליות שימושית כה רבה שלהם. שקי ענק איכותיים אלו מספקים לעובדים בתנאי שטח שונים ומגוונים סביבת עבודה בטוחה, נוחה ויעילה ומונעים בזבוז זמן, ציוד יקר וכוח עבודה שאחרת היה מנוצל להעברת משאות וציוד ממקום למקום. בנוסף לשקי ענק "קלאסיים", יש כיום גם ביגבגים מיוחדים, למשל עם פיות ריקון ופיות מילוי, שקים מרובעים וגם שקי ענק גדולים במיוחד המיוצרים בהתאמה אישית מלאה.

שק ענק / שק בלה יכול לשמש באופן חד פעמי להובלה של תוצרים מסוימים והוא כמובן יכול להיות לשימוש רב פעמי, כל עוד שלמותו המבנית נשמרת והוא מאפשר הובלה והעברה בטוחים ויעילים.

 

חברת מיחזור ירוק משווקת, מוכרת ומספקת שקי ענק / ביג בג למכלול השימושים והיישומים, חדשים ומשומשים.

 

 

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן