מיחזור מחשבים

חברת מיחזור ירוק מספקת לעסקים וארגונים שירותי איסוף ופינוי מחשבים ומוצרי מחשוב למיניהם והעברה לטיפול ייעודי ומיוחד של מיחזור מחשבים – הדרך המהירה, היעילה, האקולוגית והכלכלית לטפל ולהיפטר מהמחשבים הישנים שלכם.

מחשבים ופתרונות מחשוב מלווים עסקים וארגונים בכל היבט וכל חלק של עבודתם, בין אם מדובר על עסק דיגיטלי לגמרי או על עסק בעל נוכחות פיזית – היום כמובן שאי אפשר לפעול ללא שימוש נרחב ביותר במחשבים ומערכות ממוחשבות למיניהן. יחד עם זאת, לצד ההסתמכות המוחלטת של כולנו על מחשבים ומוצרי מחשוב, הטכנולוגיה זזה כל כך מהר שדי מהר מוצרי מחשוב הופכים מיושנים או חלשים מדי ויש להחליפם בפתרונות חדישים ומתאימים יותר לדרישות ההולכות וגדלות. במקרים אלו ועוד רבים אחרים, הפתרון האידיאלי למחשבים הישנים הוא מיחזור מחשבים. נסביר כעת מדוע זה חשוב, מה היתרונות ומדוע זהו הפתרון הכדאי עבורכם.

החשיבות של טיפול נכון במיחזור מחשבים

מחשבים ישנים, מוצרי מחשוב הנמצאים במערכות תעשייתיות ועסקיות שונות, אלו מהווים אחוז ניכר מהפסולת האלקטרונית בישראל ובעולם – גם בשל גודלם וגם כמובן בשל העובדה שהם כל כך נפוצים. כך שיש חשיבות מכרעת בטיפול נכון ואפקטיבי במחשבים ישנים  או תקולים, טיפול המתבטא הלכה למעשה בשירות מיחזור מחשבים.

החשיבות של מיחזור מחשבים נובעת מכמה וכמה סיבות ופרמטרים, חלקם סביבתיים ונוגעים ישירות לאיכות הסביבה ולעתיד בו אנו ודורות ההמשך שלנו נחיה וחלקם כלכליים ותפעוליים – כך שבמקרים של צורך או רצון להיפטר ממחשבים ישנים, נוצר מצב של שילוב נסיבות ואינטרסים, כאשר טיפול נכון, חכם ויעיל בדרך של פינוי מחשבים למיחזור מספק מענה לכל אלו גם יחד.

 • מיחזור מתכות: במחשבים יש רכיבי מתכת רבים, חלקם כוללים שימוש במתכות יקרות ונדירות. הפקת מתכות כרוכה בפגיעה סביבתית אדירה, לעיתים רק כדי להפיק כמויות מזעריות יחסית של חומר. מיחזור מחשבים מאפשר פירוק המחשבים וניצול חוזר של מתכות אלו, בצורה של מיחזור אמיתי ואקולוגי.
 • מניעת זיהום סביבתי: ברכיבי מחשוב שונים יש גם מתכות וגם חומרים אחרים, חומרים אשר השלכה של אחראית ולא סביבתית של המחשבים יכולה לגרום להם לדלוף לסביבה, מה שיוצר גם בזבוז של חומרי גלם ועלול גם לגרום לזיהומי מקורות מים וכדומה.
 • מיחזור פלסטיק ורכיבים נוספים: מחשבים מכילים הרבה מאוד פלסטיק ועוד חומרים שניתן בהחלט למחזר ולעשות בהם שימוש נוסף, פתרון סביבתי יותר המאפשר למחשב שלכם להמשיך "להתגלגל" במערכת בתור מוצר אחר במקום סתם לזהם את הסביבה.
 • חשיבות כלכלית: לצד העובדה ששימוש חוזר ברכיבי המתכות היקרות שבמחשבים חוסך נזק סביבתי וגם חוסך הרבה כסף, מיחזור מחשבים יכול לחסוך לצרכנים כסף, כי יצרניות החומרה יכולות להשתמש שוב בחומרי הגלם היקרים, להוזיל עלויות ולהוזיל את המוצרים לצרכני הקצה. מיחזור מפחית גם את הפסולת המוטמנת וכך מוריד עלויות לרשויות האחראיות.

מעוניינים לשמוע עוד על פינוי מחשבים למיחזור? יש לכם מחשבים ישנים ואתם לא יודעים מה הדרך הכי יעילה ובטוחה להיפטר מהם? חברת מיחזור ירוק תשמח לסייע לכם, להגיע ולפנות מהעסק או הארגון שלכם את המחשבים לטיפול המשך בטוח, חכם ואקולוגי.

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן