שירותי גריסה

שירותי גריסה והשמדה

חברת מיחזור ירוק מספקת שירותי גריסה מקיפים כולל השמדת רכיבים אלקטרונים לאבטחת מידע.

יש לכם כוננים קשיחים עם מידע רגיש ? עומדים לקראת מעבר למקום חדש ?
מתחדשים בציוד ? יש לכם מידע חשוב על מוצר בלעדי שאסור שיגיע לידיים הלא נכונות ?

ביכולתנו לגרוס כל מכשיר או מוצר שעולה בדעתכם, כולל עודפי ייצור או יבוא !

שירותי הגריסה כוללים שירותי פינוי והובלה לפי הצורך, וקבלת אישורי גריסה.
באפשרותכם לקבל וידאו מצולם מתהליך הגריסה, או לשלוח נציג מטעמכם אשר יתלווה לתהליך.

התקשרו עכשיו לטלפון או השאירו פרטים בטופס משמאל
וניצור עמכם קשר לקבלת הצעת מחיר מיידית עבור שירותי גריסה.

גריסה באמצעות שמירה על הסביבה

אנו במיחזור ירוק מציעים לך שירותי גריסה והשמדה ירוקה:

 • שירות גריסה ניידת והשמדת רכיבים אלקטרונים מהיר ויעיל בכל איזורי הארץ.
 • גריסה ניידת והשמדה מכל הסוגים אשר ניתנים למיחזור (יריעות פלסטיק, חלקים, שאריות מפעלים, לוחות למיניהם ועוד).
 • תהליך גריסה והשמדה לתעשייה הוא מבוקר ועומד בתקנים אירופיים השומרים על איכות הסביבה.

ביחד עם מיחזור ירוק אתם תורמים לאיכות הסביבה ומרוויחים גם חסכון כספי.

האיסוף מאתר הלקוח ועד לפריקת החומרים המיועדים להשמדה באתר המאובטח מתבצע ע”י עובדי חברה קפדניים, מקצועיים ובעלי תודעת שירות.

הנפקת אישור השמדה רשמי בסיום התהליך.‏

מהם שירותי הגריסה המובילים:

גריטת מחשבים

מחשבים היום משמשים כמובן לכל דבר, בטח שבפעילויות עסקיות או תעשייתיות. כאשר בנוסף, בטחון מידע והשמדה חכמה, בטוחה ויעילה של מידע דיגיטלי-ממוחשב הפך לצורך עסקי ואף אישי מהותי, ממש קריטי. כך שאם יש לכם מחשבים מיושנים שכבר לא מספקים את הביצועים שאתם צריכים ולא עונים לדרישות הדינמיות והמתגברות של תחום המחשוב, שירות גריטת מחשבים מקצועי הוא הפתרון האפקטיבי והבטוח ביותר, כמו גם הסביבתי יותר. גריטת מחשבים כוללת השמדה יעילה ומוקפדת של מידע דיגיטלי וכמו כן שימוש חוזר סביבתי ומושכל במתכות וחומרים הנמצאים במחשבים.

גריסת פלסטיק

פלסטיק הוא חומר גלם הכולל בתוכו שלל סוגים ופולימרים, מחומרי הגלם המרכזיים ביותר בעולם כיום כמובן. טיפול סביבתי, ירוק ומושכל בפסולת פלסטיק כולל במקרים רבים את הפתרון האידיאלי של גריסת פלסטיק, גם כדי לצמצם את נפח הפסולת ובעיקר כדי לאפשר שימוש חוזר ומחזור אפקטיביים יותר של תוצרי פלסטיק. בתהליך גריסת פלסטיק אנו אוספים מכם את פסולת הפלסטיק שלכם, ממיינים לפי צבעים וסוגי פלסטיק ומעבירים הכל לגריסה מקצועית ומשם לתהליכי מחזור שונים.

גריסת דיסקים קשיחים

דיסקים קשיחים, בין אם דיסקים מכאניים ומגנטיים ובין אם דיסקים דיגיטליים חדישים יותר בטכנולוגיית SSD מכילים המון מידע שבהחלט עשוי להיות רגיש או סודי, מידע שאתם לא רוצים שיגיע לידיים הלא נכונות. לכן הפתרון האופטימאלי והבטיחותי ביותר לדיסקים היוצאים מכלל שימוש הוא גריסת דיסקים קשיחים מבית חברת מיחזור ירוק. גריסת דיסקים קשיחים היא בדיוק מה שמשתמע, במכונות מיוחדות לגריסת מתכות וחומרים קשים, הדיסקים מושמדים באופן מלא וללא כל יכולת שחזור או אחזור של המידע שעל גביהם. הפסולת מועברת בהמשך לשימוש חוזר חכם, בהתאם ליכולות ולסוגי החומרים.

גריסת מוצרים

שירות גריסת מוצרים מיועד למקרים בהם יש לכם פסולת או מוצרים שיצאו מכלל שימוש ואתם לא רוצים שייעשה בהם שימוש חוזר לא תקין כמות שהם או שאלו מוצרים רגישים שאתם לא רוצים שיגיעו לידיים הלא נכונות, למשל אבי טיפוס או מוצרים בתהליכי מו"פ. שירות גריסת מוצרים כללי מהווה פתרון יעיל ומעולה הנותן מענה למכלול צרכים בהקשר לזה. באמצעות מכוונת תעשייתיות מיוחדות וייעודיות, מבצעים גריסה מוחלטת והשמדה אבסולוטית של מוצרים שונים – כולל פלסטיק, מתכות, עץ, נייר, קרטון ושאר חומרי גלם.

גריסת מדיה מגנטית

מדיה מגנטית הוא השם הכולל לאמצעים נפוצים מאוד לאחסון מידע דיגיטלי, מדיסקים פיזיים ותקליטונים ועד דיסקים קשיחים ושאר אמצעי אחסון אלקטרוניים. היום, בעידן של בטחון מידע וצורך מהותי להגן על המידע הרגיש שלכם, ממגוון של גורמים ושלל תרחישים של שימוש לרעה, כאשר יש לכם מדיה מגנטית שהגיעה לסוף חייה מבחינתכם, שירות גריסת מדיה מגנטית מקצועי ומותאם אישית הוא הפתרון המושלם. באמצעות שימוש במגרסות תעשייתיות חזקות וייעודיות, אנו מבצעים גריסה מלאה של אמצעי מדיה מגנטית והשמדה מוחלטת של המדיה והמידע המאוחסן עליה – ללא יכולת שחזור.

שירותי גריסה והשמדה
שירותי גריסה והשמדה
שירותי גריסה והשמדה

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן