אריזות למיחזור

אריזות למיחזור

פתרונות אריזות למיחזור לאנשים פרטיים ומפעלים

העולם שלנו הופך להיות הרבה יותר ירוק. המודעות לאיכות הסביבה גברה בשנים האחרונות והיום אנשים רבים וממשלות רבות ברחבי העולם מודעים לכך שכאשר אנחנו ממחזרים פסולת אנו דואגים לסביבה שלנו ולעתיד העולם שלנו. יש הרבה מאוד דרכים למחזר. על מנת שנוכל למחזר בצורה נוחה ויעילה כדאי לנו לעשות שימוש במגוון רחב של פתרונות אריזות למיחזור. פתרונות מחזור שונים כוללים אריזות למיחזור כמו ביג בג / שקי ענק, חביות מסוגים שונים וכן קוביות מים. אריזות אלו יכולות לאפשר לנו לשפר את תהליך המיחזור הנחוץ לנו בבית הפרטי או בעסק.

למה חשוב שנמחזר פסולת בבית שלנו?

אז למה זה בעצם חשוב? כאשר אנו ממחזרים את הפסולת בבית שלנו אנו יכולים ליהנות מבית נקי ומאורגן יותר, הרואה לנגד עיניו את הקשר הישיר בין כמות הפסולת אותה הוא מייצר, תהליך המיון, החיסכון והמיחזור המתאפשרים לו- לבין הסביבה, איכות החיים והדאגה לעתיד. בית שלא ממחזר, אפילו באופן חלקי, את הפסולת שהוא מייצר- הוא בית שלא חושב, מחשיב או מתחשב באיכות הסביבה, כיוון שלכל פעולה קטנה שנעשה בכיוון עשויה להיות השלכה גדולה בהווה ובעתיד. כאשר אנחנו ממחזרים את הפסולת המגוונת בבית שלנו, ממוצרי אלקטרוניקה ישנים ועד מוצרי פלסטיק או נייר, אנו תורמים בחזרה לסביבה בה אנחנו חיים. מיחזור יכול לסייע לנו ללמד את הילדים שלנו על ערכים חשובים כגון הדדיות, אקולוגיה וקיימות, חיסכון ושמירה על סביבת חיים ואיכות חיים גבוהה. המיחזור הוא פעולה פשוטה יחסית לביצוע ושאינה דורשת מאמץ רב. כאשר אנחנו ממחזרים אנחנו שומרים על העולם הישיר שלנו, על עצמנו, על ילדינו ועל העתיד.

למה חשוב שנמחזר פסולת בעסק שלנו?

למה בעצם חשוב שנקפיד למחזר פסולת בעסק שלנו? אם מיחזור בבית פרטי יכול לתרום ולהשפיע באופן חיובי על איכות הסביבה- על אחת כמה וכמה מקומות עבודה המייצרים כמויות גדולות יותר של אשפה משלל סוגים. כל החלטה של בית עסק לצמצם קניה, להעדיף חומרים מתכלים, ממוחזרים או רבי-שימוש, למיין ולדאוג למיחזור הפסולת בשירותים הייעודיים בעבור אותו הסוג- היא החלטה משמעותית ומכרעת, המצמצמת באופן ישיר כמות פסולת הנשלחת לאתרי הטמנה, מזהמת אוויר, קרקעות ומקורות מים, במקום למצוא עצמה מתגלגלת לשימוש חוזר או השבה לחומרי הגלם ממנה היא עשויה. מעבר לערך הסביבתי, כאשר אנו מקפידים על פעולת המיחזור אנו הופכים את התדמית של העסק שלנו לחיובית יותר. כל בעל עסק יודע שתדמית העסק שלו היא אחד הנכסים הכי חשובים שלו. כאשר לעסק שלנו יש תדמית ירוקה של עסק ששומר על איכות הסביבה אנחנו יכולים להפוך את העסק שלנו לעסק שיש לו שם דבר ובעל תדמית מצליחה המשדרת אחריות סביבתית, ראיה אקולוגית, חדשנות ומחשבה על העתיד. עסקים שמקפידים למחזר יכולים גם ליהנות מהקלות רבות מהמשרד להגנת הסביבה או הרשות לחדשנות היכולות לבוא לידי ביטוי אף בהקלות מס, קרנות סיוע ומלגות. 

שמירה על איכות הסביבה- אריזות למיחזור יד שניה 

בשנים האחרונות, ובכל ענף כמעט, מושם דגש רב מאד לשמירה על איכות הסביבה ובעיקר על שילובם של פתרונות ירוקים המסייעים בכך. המעוניינים לרכוש אריזות חדשות למיחזור ימצאו לצידן אפשרות נוספת המעניקה מענה מספק במקרים רבים מאד והיא – שימוש חלופי באריזות מיחזור משומשות. 

שקי ענק משומשים או חדשים שהודפסו עם טעות עליהם, חביות פלסטיק וחביות מתכת משומשות וקוביות 1000 ליטר לנוזלים- כל אלו זמינים למציאה, חוסכים באופן דרסטי בעלות לאדם הפרטי או לבית העסק ומשיגים רווח נקי לסביבה בדרך של כלכלה מעגלית. בדרך זו מצטמצם הצורך בייצור נוסף/עודף של מוצרים חדשים וכריה או הפקה של חומרי גלם, נעשה שימוש בקיים וניצול החומר הוא מקסימלי. 

טווח המחירים עבור חביות משומשות, שקי ענק יד שניה וקוביות נוזלים ממוחזרות הוא רחב ונקבע בהתאם למלאי הקיים, לכמות הנדרשת ולמצב המוצר ומידת הניקיון הנדרשת עבורו. ישנו הבדל באם החבית שימשה למוצרי מזון או חומרים קוסמטיים- וזאת ביחס למה מיועד להכנס אליה באחסון הבא. 

חברת מיחזור ירוק מחויבת לספק אריזות ממוחזרות בהתאם לשימוש העתידי הנדרש מהן. 

 

זקוקים לפתרון אחסון עבור חומרי גלם, נוזלים או כל צורך אחר?

אנו מספקים מיכלים ממוחזרים ושטופים לתחום התעשיה, למגזר העסקי והפרטי.

ברשותנו מלאי של מיכלי קוביה, חביות, שקי ענק ואריזות נוספות לאספקה מיידית לכל צורך וכן לפרויקטים גדולים.

קו המוצרים שתוכלו למצוא אצלנו: 

קוביות לנוזלים 1000 ליטר / 1 קוב בכלוב מתכת

חביות פלסטיק, חביות מתכת, חביות קרטון במגוון גדלים

דליים מפלסטיק

שקי ענק, ביג בג- בגדלים ונפחים שונים, עם/ ללא שרוול מילוי ושרוול ריקון 

למה משמשות אריזות למיחזור?

אחסון מזון, אחסון תרופות, אחסון מוצרי קוסמטיקה או כימיקלים שונים. אגירת מי גשם, מים אפורים, מים להשקיה. הובלת נוזלים. כבישת ירקות וחמוצים. פינוי בוצה. הטמנה. אחסון עצים. מקווה ביתי וכל רעיון אחר העולה על דעתכם. 

חשוב! עבור כל צורך יש להקפיד שאותן חביות או קוביות תתאמנה לאלמנטים אותם הן עומדות להכיל ותעמודנה בכל התקנים והבדיקות הקפדניות בעבור השימוש, ובפרט אם הן מתוכננות להכיל מוצרי מזון.

שימוש חוזר באריזות למיחזור וכולנו מרוויחים!

ואתם עוזרים לנו להגיע לעולם ירוק יותר.

אריזות למיחזור כמו ביג בג, שקי ענק, חביות שונות וכן קוביות מים מאפשרות לשפר את תהליך המיחזור הנחוץ בעסק, בבית הפרטי שלנו ואפילו בשטח החקלאי.

חברות, ארגונים ומפעלים בכל רחבי הארץ כבר נהנו וממשיכים להנות מאספקה מהירה עד לבית העסק.

קניה של חביות חדשות יכולה להיות הוצאה יקרה ולכן רכישת חביות ממוחזרות יכולה לחסוך לך כסף רב.

התקשרו עכשיו לטלפון או השאירו פרטים בטופס משמאל

וניצור איתכם קשר להתאמה אישית

ולקבלת הצעת מחיר מיידית עבור אריזות למיחזור

שאלות ותשובות בנושא אריזות למיחזור

האם יש לכם חבית מתכת עם מכסה פתוח?

חבית מתכת עם מכסה פתוח יכולה להתאים לשימושים רבים, החל מלהבעיר מדורה, למלא אותה באדמה, להוביל מוצקים ועוד.

ניתן לרכוש חביות חדשות וחביות לשימוש חוזר. כך תוכלו להוזיל את ההוצאות שלכם.

כיצד אוכל להוזיל את ההוצאות אך עדיין לקבל אריזות איכותיות?

קניה של חביות חדשות יכולה להיות הוצאה יקרה ולכן רכישת חביות ממוחזרות יכולה לחסוך לך כסף רב.

עלותן של חביות ואריזות לאחר חידוש (משומשות פעם אחת) נע בין 40% ל- 65% בהשוואה למחירן של חדשות.

האם אתם מובילים את האריזות עד לבית העסק?

ניתן להזמין הובלה עד לבית או העסק שלכם. בהזמנות קטנות של עד 10 יחידות יש צורך באיסוף עצמאי.

למה כדאי להשתמש שוב בחביות פלסטיק, חביות מתכת וקוביות מים?

קניה של חביות חדשות יכולה להיות הוצאה יקרה ולכן רכישת חביות ממוחזרות יכולה לחסוך לך כסף רב.

עלותן של חביות ואריזות לאחר חידוש (משומשות פעם אחת) נע בין 40% ל- 65% בהשוואה למחירן של חדשות.

מהו REUSE שימוש חוזר?

מוצר יד שניה – אם אפשר נעדיף לקחת מוצר שהיה כבר בשימוש אבל במצב מצוין

מהו REDUCE צמצום והפחתת ייצור?

הדרך הטובה ביותר למיחזור פסולת אלקטרונית היא הפחתה במקור ולכן אנו במיחזור ירוק לפני שאנחנו רוכשים מוצר חדש כלשהו נדאג ש:
1. אין לנו את המוצר / יש לנו את המוצר אבל הוא לא תקין.
2. אנו באמת צריכים את המוצר ולא רק רוצים אותו.

תמיד נעדיף מוצר יד שנייה תקין מפני מוצר חדש!

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן