פינוי מחסנים

פינוי מחסנים, מפעלים ובתי-עסק

פינוי מסודר ונכון של מפעלים, מחסנים ועסקים בכללותם – הינו שירות מבוקש וחשוב, המאפשר לייעל את תהליך הפינוי, לקצר את מהלכו, לנצל את המשאבים הקיימים ולהגדיל את מידת השמירה על הסביבה. 

פינוי מחסנים מקצועי, כמו גם מפעל או בית עסק שעובר למקום חדש או הפסיק פעילותו, מתחיל בהערכה ראשונית כוללת של בחינת כלל הציוד, המלאי והמתקנים הנדרשים לפינוי מחסן, הכלים הנדרשים לצורך כך, אומדן כוח אדם מנוסה הדרוש לפינוי וכיו"ב. 

מטרת-העל בהיבט הירוק והאקולוגי הינה למקסם את החומרים שיכולים להתמיין בצורה נכונה, להיות בשימוש חוזר ו/או לעבור פירוק והשבה לחומרי הגלם, בדרך של כלכלה מעגלית. 

אנו במיחזור ירוק מעניקים שירותי פינוי מחסן מקצועיים ומזמינים אתכם להתייעץ איתנו ללא התחייבות להמשך התהליך. אתם מוזמנים לצלצל או לשלוח תמונות להערכה ראשונית של היקף העבודה, כשלא פעם עלות הפינוי עשויה להתקזז עם שווי התכולה. 

למה צריך לפנות את המחסן?

מחסן הוא חלל המשמש בדרך כלל לצורך אחסון חפצים וציוד שאינם בשימוש. הזמינות של חומרי הגלם והמוצרים בתרבות השפע והעובדה שלרוב מדובר בשטח אחסון מידי וזמין לבעליו, הפכה עם השנים את המשימה של פינוי מחסנים למורכבת במיוחד.

ראשית, לא פעם מדובר בשטח סגור שלא זכה לאוורור וניקוי הולמים ולכן קיימת סכנה שיש שם מכרסמים או זוחלים ולכן יש צורך במשנה זהירות כדי למנוע נזק מיותר כתוצאה מעקיצה, נשיכה או הכשה. במקרים אחרים יכולים להיות באותו שטח גם אבקות המהוות מפגע בריאותי. פינוי מחסנים על ידי חברה מקצועית מיומנת ומנוסה המתמחה בתחום שתנקוט באמצעים הנדרשים, יכול למזער את הסיכונים האפשריים במצב זה.

מלבד זאת, במקרים רבים מאוחסנים במתחם חפצים חדים או כאלו שבמהלך הזמן צברו חלדה. הסכנה היא שטיפול לא נכון בחפצים אלו עלול לגרום לפגיעה שמצריכה קבלת זריקות לשם חיסון מפני מחלת הטטנוס שעלולה לגרום למוות. אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום זה יידעו כיצד לטפל בחפצים אלו ללא סיבוכים מיותרים.

בדומה, לא פעם אזור זה מכיל גם חפצים בעלי ערך כספי או לחילופין סנטימנטלי גבוהים במיוחד ולכן גם ההעברה שלהם צריכה להיעשות באופן זהיר במיוחד כדי למנוע נזק לרכוש.

פינוי מחסנים מקצועי

ישנן כמה סיבות טובות להעסיק נותני שירות מקצועיים בתחום של פינוי מחסנים, ראשית כל, מדובר בעבודה מייגעת למדי, ולא לרבים מאתנו יש את הפנאי ואת היכולת הפיזית להתעסק בזה. שנית, ביצוע המשימה שלא על פי כל כללי הבטיחות הנדרשים עשוי להיות מסוכן. כולנו מכירים את המצב בו החפצים נערמים אחד מעל השני במשך שנים, ונסיון לשלוף אחד מהם עשוי לגרום למפולת.

סיבה חשובה נוספת לויתור על התעסקות עצמאית בפינוי מחסנים היא הצורך להכיר את התקנות הרלוונטיות בנושא של אתרי פינוי יעודיים, ימי פינוי שהוגדרו על ידי הרשות המקומית, וכדומה. כך, למשל, הוצאת רהיטים ישנים על המדרכה שלא בימים המוגדרים לפינוי עשויה לגרור קנס כבד.

למרבה הצער, אנשים רבים רואים במרחבים המוגנים שטח אחסון, וממלאים אותם בבגדי חורף, אופניים, כלי עבודה, שטיחים וכדומה, עד שהכניסה נחסמת. במצב הזה המרחב המוגן קיים רק באופן רשמי, אך לא בפועל. לאור ההנחיות החוזרות והנשנות של פיקוד העורף ועדי בתים רבים, כמו גם אנשים פרטיים, מזמינים שירות של פינוי מחסנים. כך יוכלו המרחבים המוגנים למלא את תפקידם בכל עת.

לסיכום, פינוי מחסנים הוא שירות חשוב ומבוקש במציאות בת ימינו. חברה מקצועית העוסקת בתחום תוכל להציע סל שירות מקיף, הכולל מיון התכולה של המחסן, פינוי החפצים לאתרי פסולת מורשים, וארגון המחסנים מחדש. בצורה כזאת ניתן להשתחרר מהעומס ולהפוך את המחסנים לחללים שימושיים.

איך לבחור פינוי מחסן מקצועי?

לפני הבחירה בבית העסק שעוסק בנושא כדאי לבדוק מספר נקודות. ראשית, כדאי לוודא שלאותה חברה שפניתם אליה לשם פינוי מחסן יש ניסיון קודם בנושא ובהעברה של חפצים מהסוג שברשותכם ושהיא נוקטת באמצעי הזהירות המתאימים. כל זאת, משום שכל דבר שיש בשטח יכול לדרוש התייחסות שונה.

במקביל מומלץ לוודא שלחברה יש גם ביטוח אחריות מקצועית. הסיבה לכך, היא שבמידה וייגרם נזק לרכוש, תדעו שיש מי שיכול לפצות אתכם בגינו ותחסכו מעצמכם את החיפוש אחר הגורם להיפרע ממנו במצב זה.

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן