אודותינו

"מיחזור ירוק" הינה מהחברות הותיקות בישראל בתחום המיחזור. את דרכנו התחלנו ב 2001 כשנושא המיחזור בארץ עוד היה בראשיתו. חברתנו מספקת פתרונות מיחזור כוללים ועובדת עם מגוון רחב של בתי עסק, חברות הייטק, בתי חולים, מוסדות, גופים ציבוריים ועוד.

אנו מברכים על כך שבשנים האחרונות נושא המיחזור צובר תאוצה ומקבל את המקום הראוי לו, ומזמינים אתכם כשותפים לדרך הירוקה ולמען המטרה המשותפת לכולנו- שמירה על הסביבה, על עתידנו ועל עתיד ילדינו.  

החוק לטיפול בפסולת אלקטרונית שנכנס לתוקפו ב- 2014, מחייב בתי עסק שברשותם פסולת אלקטרונית למחזר בצורה מסודרת לטובת הסביבה. בעוד חשיבות המיחזור ידועה לכל- ההתעסקות בכך עשויה להוות מטרד עבור בית העסק ולגזול משאבים וזמן.  

אנו מחפשים להקל על הלוגיסטיקה הכרוכה במיחזור עבור לקוחותינו ומציעים שירות מהיר וזמין, שאין בו שום התחייבות מצד הלקוח- אתם יוצרים קשר- ואנו נבצע הערכה יסודית ומהירה לגבי המלאי שברשותכם. יחד נבין את האפשרויות הגלומות – שכן בחלק מהמקרים הפסולת שווה כסף לבית העסק עצמו.  

אנו עובדים בהתאם לכלל ההנחיות והתקנים הנדרשים על פי דרישות המשרד להגנת הסביבה, וכן מאושרים על פי חוק לפינוי תחת שני התאגידים המורשים בישראל- "מאי" ו"אקומיוניטי".  

במסגרת עבודה זו אנו מתחייבים למס' נקודות עיקריות:

 1. פינוי מיידי תוך שני ימי עסקים מיום פנייתכם אלינו.
 2. פינוי מלא של כלל הפסולת האלקטרונית ומתן פתרונות כוללים למיחזור.
 3. פינוי ירוק בדרך הנכונה לאורך כל שלבי העבודה- פינוי, מיון וטיפול.

כמו כן, חברתנו מאמינה בצדק חברתי לצד זה הסביבתי, ובתרומה משמעותית לקהילה.

במסגרת עבודות המיון והמיחזור במפעל אנו מעסיקים בהעסקה ישירה בעלי מוגבלויות לצורך שילובם בקהילה, ומסייעים לקמפיינים אזוריים וארציים לצורך העלאת המודעות למיחזור. בנוסף, חברתנו מסייעת מעת לעת בתרומה של מוצרי אלקטרוניקה תקינים לעמותות שונות ברחבי הארץ- 

ואנו מזמינים אתכם להיות שותפים לבחירה ביעד התרומה.

היתרונות שלנו

ניסיון של 20 שנה
ניסיון של 20 שנה
העסקה ישירה של בעלי מוגבלויות
העסקה ישירה של בעלי מוגבלויות
רישיונות ואישורים כחוק
רישיונות ואישורים כחוק

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן