מיחזור אלומיניום

אלומיניום היא אחת המתכות הכי נפוצות בעולם והיא יעילה ושימושית להפליא עבור מגוון אדיר של יישומים ומוצרים, ממכשירים ואלמנטים ביתיים פשוטים ועד מוצרי תעשייה מתקדמים וסופר מורכבים. אך למרות שהאלומיניום כה נפוץ כמשאב מתכת טבעי, הפקתו הינה בעלת השלכות סביבתיות מהותיות, בעיקר בתהליך העיבוד שלו. לכן, דווקא בגלל שהוא כה שימושי ונפוץ במוצרים שונים, מיחזור אלומיניום הוא בעל חשיבות סביבתית וכלכלית רבה.  

פנו אלינו בחברת מיחזור ירוק ותוכלו להרוויח כסף מפינוי פסולת האלומיניום שלכם לתהליך מיחזור מסודר וסביבתי!

שירותי מיחזור אלומיניום לעסקים, מפעלים וארגונים

חברת מיחזור ירוק מספקת ללקוחות עסקיים, ארגוניים ומוסדיים שירות פינוי ומיחזור אלומיניום – מענה מקצועי ומדויק המספק הן מענה סביבתי מעולה של מיחזור מתכות שימושיות, גם מאפשר לארגון שלכם להיות יותר ירוק וגם מוודא שאתם פועלים במסגרת הנחיות רגולטוריות נוכחיות ועתידיות לגבי הגנת הסביבה.

צוותי מיחזור ירוק יגיעו עד אליכם לפינוי פסולת אלומיניום ויפנו אותה בצורה יעילה ובטיחותית להמשך טיפול במרכזי מיחזור מתכת המסוגלים לעמוד במשימה של מיחזור מוצרי אלומיניום.

האלומיניום מבוקש מאוד בתעשייה ומיחזורו יעיל הנדסית וכלכלית, כך שאנו קונים מכם את פסולת האלומיניום שלכם, במחירים אטרקטיביים, ואתם גם נפטרים ביעילות ובמהירות מהפסולת שלכם וגם מרוויחים על זה כסף!

חשיבות ויתרונות של מיחזור אלומיניום

 • אתם מקבלים "כסף ביד" על פינוי פסולת האלומיניום ומתכות אחרות מהעסק או המפעל שלכם בידי צוותי מיחזור ירוק. במקום לשלם להובלה של פינוי אשפה, מרוויחים על העברת פסולת המתכת שלכם למיחזור.
 • פתרון אקולוגי וסביבתי – מיחזור אלומיניום מאפשר שימוש חוזר כמעט מלא באלומיניום, למגוון יישומים ומוצרים, כך אפשר להפיק ולעבד פחות אלומיניום ולשמור על הסביבה ועל עתיד ילדינו.
 • העברת אלומיניום למיחזור שומרת על חומר הגלם בתוך המערכת ומהווה חיסכון סביבתי וכלכלי אדיר – זאת כי מאוד יעיל למחזור אלומיניום ואפשר למחזר אותו שוב ושוב מבלי לפגוע בתכונות הפיזיקליות והמכאניות שלו.
 • מיחזור אלומיניום בצורה מוסדרת ויעילה משאיר את חומר הגלם ולכן גם את הרווחים והעבודה בארץ, מה שתורם לכלכלה המקומית ומסייע למגזר התעשייה המסורתית.
 • פינוי אפקטיבי ומהיר של פסולת האלומיניום שהצטברה אצלכם במפעל או בעסק – מתקשרים ואנו באים לאסוף ולהעביר את החומר למיחזור.

אתם מפעל תריסים ועבודות אלומיניום ורוצים להרוויח מהפחת ומפסולת האלומיניום שלכם? עוסקים בתחום תעשייתי / מסחרי אחר ויש לכם פסולת אלומיניום בצורה כזו או אחרת? מיחזור ירוק מספקת לכם את הדרך הסביבתית והיעילה להיפטר מהפסולת וגם נותנת לכם להרוויח מזה כסף. התקשרו אלינו היום לפרטים נוספים.

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן