פסולת אלקטרונית

פסולת אלקטרונית

עוזרים לנו להגיע לעולם ירוק יותר

אנו אחראים לפינוי הפסולת האלקטרונית שלכם במהירות וביעילות תחת כל האישורים והתקנים הנדרשים ובדרך האקולוגית ביותר!

חברות רבות, מוסדות ציבוריים ומפעלים בכל רחבי הארץ נהנים מניסיוננו רב-השנים בתפעול וביצוע פינוי פסולת אלקטרונית,
מיחזור פסולת אלקטרונית, גריסה והשמדה של מדיה וסיוע בפתרונות מיחזור כוללים,
בדגש על מתן שירות מקצועי, מהיר, אמין, נקי וכמובן ידידותי לסביבה ✅

אתם שומרים על איכות הסביבה ב-3 צעדים קלים ונהנים משירות כולל "עד הבית":

1. צלמו תמונות של הפסולת האלקטרונית שברשותכם
2. קבלו הערכה מהירה בנוגע לאפשרויות הפינוי
3. אנו נדאג לפינוי מהיר ויעיל- ארגון, סידור, הובלה ושינוע – עלינו.

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים בטופס משמאל וניצור אתכם קשר להמשך תהליך שליחת צילומים
והערכה ללא עלות לגבי הליך הפינוי 

אפשרות לקבלת הצעת מחיר מיידית עבור הפסולת האלקטרונית שלכם במקרה של פסולת בכמויות בינוניות/גדולות או באיכות מספקת!

פסולת אלקטרונית
פסולת אלקטרונית
פסולת אלקטרונית
פסולת אלקטרונית
פסולת אלקטרונית
פסולת אלקטרונית

מי לרוב זקוק לשירותי מיחזור פסולת אלקטרונית?

חברת היי טק בצמיחה
מפעל יצרני
חברות אלקטרוניקה
חברת תקשורת ו-IT
חטיבת מחקר ופיתוח
חברת היי טק בצמיחה עוברת למקום גדול יותר. בעלי החברה מחליטים כי זוהי הזדמנות לשפר את הציוד איתו עבדו עד עכשיו. חשוב להם מאוד לקצר את זמן המעבר ולכן הם מחפשים ” פינוי פסולת אלקטרונית” בגוגל.
במפעל יצרני של רכיבים אלקטרוניים, הייתה תקלה באחת מהמכונות ואלפי שבבים יוצרו עם פגם שאי אפשר לתקן – פסולת אלקטרונית. כעת מנהל האיכות או מנהל המחסן במפעל צריך פינוי של אותה פסולת אלקטרונית עם התו שאכן תהיה ממוחזרת ולא מוטמנת.
החברה הזמינה מלאי של רכיבים וציוד אלקטרוניקה מהספק. הסחורה הגיעה פגומה ולא עברה את דרישות הקבלה ובדיקות האיכות.
החברה מתרחבת ולכן צריכה לשדרג את השרתים שלה. היא מגבה את כל המערכת ומתקינה אותה על גבי שרתים חדשים. לאחר שרואים כי מערכת השרתים החדשה עמידה ותקינה- אין יותר צורך בשרתים הישנים.
לחברה עולמית מרכז פיתוח בארץ. באותו מרכז יש שימוש ברכיבים אלקטרוניים שונים כדי ליצור הדמיות או מוצרי קונספט. קיים סיכוי רב כי קיימים מאות מעגלים מודפסים שאינם עובדים ושאין להם יותר שימוש.

שאלות ותשובות בנושא פסולת אלקטרונית

מה בעיית הרעילות של פסולת אלקטרונית?

פסולת אלקטרונית בעלת פוטנציאל זיהום לא מבוטל, וזאת כאשר היא איננה מטופלת כנדרש – למשל בפירוק חלקים ללא איסוף הגזים הנפלטים לאוויר או תשטיפים לקרקע, או במקרים של שריפת חלקים לחישוף המתכות בהם. כמו כן, ניתן, באמצעים מתאימים, לעשות שימוש חוזר או למחזר חלק משמעותי מן הפסולת האלקטרונית הנוצרת ובכך להפחית את היקף הנזק הסביבתי ואף לחסוך בחומרי גלם, כחלק מתפיסת הכלכלה המעגלית שאומצה לאחרונה ברחבי העולם, קיימת חקיקה ורגולציה נרחבת המסדירה את הטיפול במוצרים אלקטרוניים בסוף חייהם.

הטיפול בפסולת האלקטרונית והחשמלית מחייב התייחסות לשני מאפיינים מרכזיים:
הטרוגניות – תכולת החומרים השונים בפסולת החשמלית והאלקטרונית משתנה בהתאם למוצרים עצמם.
בהכללה, כ-%50 מהפסולת הוא ברזל ופלדה, כ-%20 פלסטיק, כ-%10 מתכות אחרות וכ-3 %מעגלים מודפסים. חלק מהותי מן המוצרים מכיל מגוון גדול של חומרים, מה שמקשה על הפרדת החומרים והטיפול בהם בסוף חיי המוצר.
רעילות – פסולת אלקטרונית מכילה קשת רחבה של מרכיבים רעילים בהתאם לאופי המוצר. בין החומרים הרעילים ניתן למצוא מתכות ומתכות למחצה (ארסן, קדמיום, נחושת, עופרת, ניקל, אבץ ועוד) חומרים מעכבי בערה (המכילים כלור וברום) בכמויות גדולות בפלסטיקים ומבודדים דוגמת PVC, גזי חממה דוגמת CFC, שמנים ועוד.

איך נמנע את זיהום הפסולת האלקטרונית?

מיון פסולת אלקטרונית היא אחת מהשלבים ההכרחיים למיחזור וטיפול בפסולת אלקטרונית. הפסולת האלקטרונית שלכם מגיעה לנקודת האיסוף לצורך פירוק ומיון ורק ככה שומרים על איכות הסביבה!

מיחזור פסולת אלקטרונית ללא פירוק ומיון מגיעה בסופו של דבר להטמנה באדמה! ולכן זוהי אינה מיחזור ששם לו מטרה לשמור על כדור הארץ ועל הטבע.הטמנת פסולת אלקטרונית נחשבת כשיטה הנחותה ביותר בהיררכיה של השיטות השונות לסילוק פסולת אלקטרונית, עם זאת, היא השיטה הראשונה שהשתמשו בה מאז הוחל בסילוק מבוקר של פסולת מוצקה במשקים מתקדמים ונשארה עד היום הנפוצה ביותר.

פסולת אלקטרונית הינה רק כ-20% מהפסולת שלנו אבל היא גורמת לכ-%70 מבעיות זיהום הסביבה!

מהי פסולת אלקטרונית?

יש לכם ציוד אלקטרוני ישן – מחשבים, ציוד תקשורת וטכנולוגית מידע IT, שרתים, מכשירים אלקטרונים, ציוד בדיקה, רכיבים, ציוד תקשורת, ציוד אלקטרוניקה, פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני ועוד…

מה עושים כחברה בעלת “כמות” פסולת אלקטרונית?

אנחנו נדאג לאיסוף והובלה, למיון וטיפול בפסולת האלקטרונית שלכם עד למיחזור או השבה.
כך שאתם לא תיחשפו יותר להשפעות הסביבתיות והבריאותיות של חומרים מסוכנים המצויים
בפסולת אלקטרונית.
החשיבות והתועלת שבפינוי פסולת ציוד אלקטרוני למיחזור היא עצומה לאיכות הסביבה שלנו!

מהיא פסולת אלקטרונית בשביל במיחזור ירוק?

מיחזור ירוק פועלת כבר מעל לעשור בכל הקשור לפסולת אלקטרונית למגזר העסקי. פינוי פסולת אלקטרונית מעסקים, חברות היי טק, מוסדות, מפעלים ובתי עסק בהתאם להוראות החוק.

שרותי החברה פינוי פסולת אלקטרונית ורכישת ציוד אלקטרוני.
חובת מיחזור פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני  חלה על יצרנים ויבואנים ואף על מי שמחזיק בפסולת אלקטרונית שאינה מהמגזר הביתי, להתקשר עם גוף יישום מוכר לשם פינוי הפסולת.

לאחר שהפסולת שלכם נאספה, היא בדרך אלינו למרכז המיון. אנו פורקים את הפסולת ומפרקים ידנית את עשרות החלקים המרכיבים את הפסולת האלקטרונית וממיינים אותה לפי סוגים.

לדוגמא מחשב נייח מכיל כרטיסים אלקטרוניים שונים; לוח אם, ספק כח, מעבד, כונן קשיח, מסך, סוללה, כבלים וכמו כן מכיל חומרי גלם כמו מתכות ופלסטיק. כל אחד מהחלקים עובר תהליך מיון קפדני לשם שמירה על איכות הסביבה.

הטיפול וזיקוק המתכות כך שלא יפגע באיכות הסביבה מצריך ידע רב. כאשר בכל אחד מהחלקים סוגי מתכות שונות וערכים שונים. הפרדה ומיון החומרים מאפשרת לשליחתם של החלקים והמתכות למיחזור ירוק בשיטה הירוקה.
כרטיסים אלקטרונים מכילים סוגים רבים של מתכות שונות ואת רובם ניתן למחזר ולהחזירם לתעשיה כחומר גלם. כמו כן יש בציוד אלקטרוני מתכות וחומרים מזיקים הפוגעים בבריאותינו ובאיכות הסביבה.
ביחד נוכל ליצור שינוי באמצעות מיחזור פסולת אלקטרונית, כך נוכל ליהנות מיותר חומרי גלם ממוחזרים, שלא יפגעו בטבע שלנו וימנעו מהאדמה שלנו לספוג רעלים.

מדוע אסור לזרוק לפח פסולת אלקטרונית?

לזרוק פסולת אלקטרונית לפח אשפה פוגע באיכות הסביבה

תיקחו לדוגמא מצב שבו לקוח נכנס לחנות ורוכש מוצר. הלקוח נהנה במשך מספר שנים מהמוצר עד שהוא מתקלקל ולכן הוא משליך אותו לפח השכונתי. תכולת הפח נאספת ומגיעה אל תחנות מעבר ולבסוף הפסולת מוטמנת באדמה.

ובפשטות פסולת אלקטרונית מכילה קשת רחבה של מרכיבים רעילים שאינם מתפרקים כמו זבל אורגני ויש להמנע מהשלכת פסולת אלקטרונית לפח

מהו RECYCLE מיחזור?

1. נשליך את המוצר האלקטרוני הישן שברשותנו למיחזור פסולת אלקטרונית.
2.המוצר יעבור תהליך פירוק ומיון פסולת אלקטרונית  רמה שניתן למחזר אותו ככה שיהיה ידידותי לסביבה.

מהו REUSE שימוש חוזר?

מוצר יד שניה – אם אפשר נעדיף לקחת מוצר שהיה כבר בשימוש אבל עובד מצוין

מהו REDUCE צמצום והפחתת ייצור

הדרך הטובה ביותר למיחזור פסולת אלקטרונית היא הפחתה במקור ולכן אנו במיחזור ירוק לפני שאנחנו רוכשים מוצר אלקטרוני חדש כלשהו נדאג ש:
1. אין לנו את המוצר / יש לנו את המוצר אבל הוא לא תקין.
2. אנו באמת צריכים את המוצר ולא רק רוצים אותו.מתפרקים כמו זבל אורגני ויש להמנע מהשלכת פסולת אלקטרונית לפח

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן