הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת האתר שלנו ושירותים שונים המקושרים אליו ופועלים ומקדמים את נושא הנגישות במסגרת החוק ורואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לשירותים הציבוריים אותם אנו מספקים. כחלק מפעולות ההנגשה, פעלנו להנגיש את המקום בו ניתן השירות לרבות אתר האינטרנט שלנו.

נגישות באינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" המבוסס על הנחיות WCAG-Web Content Accessibility Guidelines 2.0 לרמה AA   ובכפוף לשינויים וההתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

אמצעי ההנגשה באתר

תקינה

האתר נתמך על ידי הדפדפנים הנפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר.

הגדלת התצוגה באתר

גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר, יכולים לעשות זאת באמצעות לחיצה בו זמנית על המקשים "Ctrl" ו "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים הללו תגדיל את התצוגה, על מנת להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים  "Ctrl" ו "-" (קונטרול ומינוס). 

הפעלת האתר באמצעות מקלדת

גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש "Tab" תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה בו זמנית על המקשים "Tab" ו "Shift" (טאב ושיפט) תחזיר את הסמן לקישור הקודם. לחיצה על מקש "Enter" תפעיל את הקישור המסומן.

תמיכה בטכנולוגיות מסייעות

 אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ראייה או עיוורים ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. על מנת לוודא את נגישות תוכן האתר, נבדק האתר באמצעות תוכנת קורא מסך NVDA .

הבהרה

לצערנו למרות המאמצים והמשאבים הרבים שהשקענו בהנגשת האתר ייתכן ועדיין חלק מהתכנים פחות מונגשים, ולכן אם בכל זאת נתקלתם בפער בהנגשה אשר מפריע ומקשה על גלישה תקינה וקלה באתר – נשמח לקבל פנייתכם בנושא. עמכם הסליחה מראש.

טופס צור קשר

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 01/07/21

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן