אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת האתר שלנו ושירותים שונים המקושרים אליו ופועלים ומקדמים את נושא הנגישות במסגרת החוק ורואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לשירותים הציבוריים אותם אנו מספקים. כחלק מפעולות ההנגשה, פעלנו להנגיש את המקום בו ניתן השירות לרבות אתר האינטרנט שלנו.

נגישות באינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013, לתקן הישראלי ת”י 5568 “קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט” המבוסס על הנחיות WCAG-Web Content Accessibility Guidelines 2.0 לרמה AA   ובכפוף לשינויים וההתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

אמצעי ההנגשה באתר

תקינה

האתר נתמך על ידי הדפדפנים הנפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר.

הגדלת התצוגה באתר

גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר, יכולים לעשות זאת באמצעות לחיצה בו זמנית על המקשים “Ctrl” ו “+” (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים הללו תגדיל את התצוגה, על מנת להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים  “Ctrl” ו “-” (קונטרול ומינוס). 

הפעלת האתר באמצעות מקלדת

גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש “Tab” תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה בו זמנית על המקשים “Tab” ו “Shift” (טאב ושיפט) תחזיר את הסמן לקישור הקודם. לחיצה על מקש “Enter” תפעיל את הקישור המסומן.

תמיכה בטכנולוגיות מסייעות

 אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ראייה או עיוורים ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. על מנת לוודא את נגישות תוכן האתר, נבדק האתר באמצעות תוכנת קורא מסך NVDA .

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 30/06/2019

תפריט
התקשרו עכשיו - 0502414446
WhatsApp chat
דילוג לתוכן