כל חברה נמדדת על פי ההתנהגות של הפרטים בה. כאשר כל האנשים בחברה שלנו נוהגים בצורה מוסרית ומתחשבת לחברה שלנו כך אנחנו יכולים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר. מוסר נמדד לפי היחס שבין אדם לחברו וגם לפי היחס של אדם לסביבה שלו ולטבע. כאשר אנחנו שומרים על איכות הסביבה אנחנו נוהגים באופן המוסרי ביותר. פעילויות איכות הסביבה יכולות לסייע לנו לשמור על איכות הסביבה שלנו והן יכולות לסייע לנו לחנך את החברה שלנו לנהוג באופן מתחשב לסביבה שלנו. כאשר אנחנו שומרים על הסביבה אנחנו דואגים לעתיד שלנו ולקיימות שלנו ושל הילדים שלנו.

פעילויות איכות הסביבה – והגברת המעורבות של ילדים ובני נוער בסביבה שלנו

יש הרבה מאוד סוגים שונים של פעילויות איכות הסביבה שיכולות לעודד ילדים ובני נוער להיות מעורבים יותר בסביבה שלנו. כאשר אנחנו מלמדים את הילדים שלנו למחזר או לא לזרוק פסולת ברחוב אנחנו מלמדים אותם לשמור על הסביבה שלנו נקייה ומטופחת. ככל שיותר ילדים ובני נוער יהיו רגילים לנקות את הסביבה שלנו ולשמור עליה מטופחת כך כולנו נהנה מסביבה שנעים לחיות בה. עידוד הילדים שלנו למחזר יכול לאפשר לילדים שלנו ללמוד לחסוך כסף (כאשר אנחנו ממחזרים בגדים למשל או ספרים וקונים יד שניה אנחנו יכולים לחסוך כסף רב) וגם ללמוד לשמור על סביבה היגיינית ונקייה יותר.

פעילויות איכות הסביבה – איזה פעילויות יכולות לגרום לציבור להיות אכפתי יותר כלפי הסביבה?

אז איזה פעילויות איכות הסביבה יכולות לגרום לכלל הציבור וגם לילדים ובני נוער להיות אכפתיים יותר כלפי הסביבה שלנו? אם אנחנו רוצים שהסביבה שלנו תהיה סביבה שנעים לחיות בה אז כדאי לנו לעודד אנשים לשמור עליה. כדאי לנו לתת לכלל הציבור כלים שיאפשרו לו לשמור על הסביבה שלנו נקייה יותר. פעילויות למען איכות הסביבה יכולות לכלול הרצאות, ימי עיון, פעילויות משותפות וחברתיות של ניקוי ספרים וגם פעילויות הסברה והדגמה בנושא מחזור של מוצרי פלסטיק ומוצרים אחרים כמו מוצרי נייר וזכוכית.

 

תפריט
התקשרו עכשיו - 0502414446
WhatsApp chat
דילוג לתוכן