מיחזור דיסקים

סופסוף אתם עושים סדר בניירת ובמחסנים של העסק או הארגון שלכם וגיליתם המון דיסקים ישנים? לא בטוחים מה לעשות עם כל אמצעי המדיה המגנטית הישנה והלא רלוונטית הזו במציאות בה הכל שמור בענן? חברת מיחזור ירוק מספקת לעסקים, מפעלים וארגונים שונים מגוון מוצרי פינוי, טיפול והעברה למחזור של ציוד וחומרים שונים, כולל שירות ייעודי של מיחזור דיסקים.

אתם באמת לא צריכים את כל הדיסקים הישנים האלו!

אמנם זה לא היה כל כך מזמן ששמרנו הכל על דיסקים ועשינו גיבויים של מידע, מערכות וקבצים מכל הסוגים לדיסקים ואמצעי מדיה מגנטית אחרים, אך כיום באמת שברוב מוחלט של המקרים באמת שאין בהם שימוש או צורך ורצוי לפנות את המקום ולהיפטר מהם כראוי. הפתרון הוא מיחזור דיסקים, המספק מענה אקולוגי וגם פתרון המוודא שכל המידע שלכם על הדיסקים מושמד לחלוטין.

אז אל דאגה, אתם באמת לא צריכים את הדיסקים הישנים האלו בעסק ואתם יכולים להעביר אותם לסיום "חייהם" דרך פתרון יעיל, אקולוגי, בטוח ועדיף מכל הבחינות. במילא כל הגיבויים הרלוונטיים שלכם נמצאים בענן או בפתרונות אחסון מתקדמים וחדישים יותר וגם רוב הסיכויים שאין לכם ממש מושג מה יש על כל הדיסקים או אפילו את האמצעים הטכנולוגיים לבדוק (כי במחשבים היום כמעט ואין כונני דיסקים).

החשיבות והיעילות של מיחזור דיסקים

דיסקים – גם דיסקים רגילים למחשבים וגם דיסקים בעלי נפח גדול יותר כמו DVD לצורך העניין – עשויים פלסטיק מסוג פוליקרבונט, כאשר המידע הדיגיטלי נשמר ומאוחסן על הדיסק דרך צריבתו הדיגיטלית על שכבת מתכת מיוחדת ודקיקה המיושמת על שלד הפלסטיק של הדיסק. מכאן, שרוב החומר בדיסקים הוא פלסטיק, המגיע כמובן מתעשיית הנפט המזהמת ויש שימוש מועט מאוד במתכות פשוטות יחסית, כאלו שבהחלט ניתן למחזר כמו אלומיניום.

בתהליכי מיחזור דיסקים ניתן לעשות שימוש חוזר ברכיבי הפלסטיק של הדיסק וגם, בטיפול נכון ומתקדם, ברכיבי המתכת. אמנם התהליך יחסית יקר לעומת הנפח הכולל של פסולת דיסקים, אך החשיבות הסביבתית אינה קטנה ובהחלט אינה חסרת משמעות.

 • מיחזור פלסטיק המפחית במידה מסוימת את הצורך לייצר פלסטיק חדש לגמרי וכך מצמצם את הפגיעה הסביבתית.
 • מיחזור דיסקים מונע את הגעת הדיסקים למטמנות ולפתרונות פסולת לא סביבתיים, כך למשל מופחת הסיכון שחלקי הפלסטיק יגיעו לימים ולאוקיינוסים.
 • בתהליך מיחזור הדיסקים, הם עצמם מושמדים לחלוטין מבחינה פיזית, כך שאין כל חשש שמידע רגיש או חשוב ידלוף לגורמים לא מוסמכים, כפי שעשוי לקרות כאשר "סתם" זורקים את הדיסקים לאשפה הכללית.

"תקועים" עם המון דיסקים ישנים שסתם תופסים לכם מקום וצוברים אבק? תנו לחברת מיחזור ירוק לפתור לכם את הבעיה, לפנות את הדיסקים ולהעבירם לטיפול סביבתי ויעיל דרך תהליכי מיחזור דיסקים. שירות אחד מיני רבים שאנו מציעים לעסקים וארגונים בישראל.

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן