פינוי מחסנים הופך בשנים האחרונות לשירות מבוקש למדי, במיוחד לאור מסע ההסברה של פיקוד העורף בנוגע לצורך לפנות מקלטים. המאמר דן בחשיבות של הזמנת השירות אצל אנשי מקצוע.

פינוי מחסנים : שירות חשוב ומבוקש

באתרים תעשייתיים ומסחריים ארגון של מחסנים מהווה דוגמא לסדר מופתי, ומנוהל במרבית המקרים על ידי אנשי מקצוע. יחד עם זאת, בסקטור הפרטי מחסן הוא מילה נרדפת למקום מעופש ועמוס בחפצים עזובים ומיותרים, שצוברים אבק במשך תקופות ארוכות. רק כאשר העומס הופך להיות בלתי נסבל נזמין שירות של פינוי מחסנים.

ישנן כמה סיבות טובות להעסיק נותני שירות מקצועיים בתחום של פינוי מחסנים. ראשית כל, מדובר בעבודה מייגעת למדי, ולא לרבים מאתנו יש את הפנאי ואת היכולת הפיזית להתעסק בזה. שנית, ביצוע המשימה שלא על פי כל כללי הבטיחות הנדרשים עשוי להיות מסוכן. כולנו מכירים את המצב בו החפצים נערמים אחד מעל השני במשך שנים, ונסיון לשלוף אחד מהם גורם למפולת רצינית.

סיבה חשובה נוספת לויתור על התעסקות עצמאית בפינוי מחסנים היא הצורך להכיר את התקנות הרלוונטיות בנושא של אתרי פינוי יעודיים, ימי פינוי שהוגדרו על ידי הרשות המקומית, וכדומה. כך, למשל, הוצאת רהיטים ישנים על המדרכה שלא בימים המוגדרים לפינוי עשויה לגרור קנס כבד.

למרבה הצער, אנשים רבים רואים במרחבים המוגנים שטח אחסון, וממלאים אותם בבגדי חורף, אופניים, כלי עבודה, שטיחים וכדומה, עד שהכניסה נחסמת. במצב הזה המרחב המוגן קיים רק באופן רשמי, אך לא בפועל. לאור ההנחיות החוזרות והנשנות של פיקוד העורף ועדי בתים רבים, כמו גם אנשים פרטיים, מזמינים שירות של פינוי מחסנים. כך יוכלו המרחבים המוגנים למלא את תפקידם בכל עת.

לסיכום, פינוי מחסנים הוא שירות חשוב ומבוקש במציאות בת ימינו. חברה מקצועית העוסקת בתחום תוכל להציע סל שירות מקיף, הכולל מיון התכולה של המחסן, פינוי החפצים לאתרי פסולת מורשים, וארגון המחסנים מחדש. בצורה כזאת ניתן להשתחרר מהעומס ולהפוך את המחסנים לחללים שימושיים.

תפריט
התקשרו עכשיו - 0502414446
WhatsApp chat
דילוג לתוכן