פינוי מקלטים

מדוע חשוב לבצע פינוי מקלט?

המקלט הינו מתחם אשר אמור לשמש כמרחב מוגן במקרי חירום. עם זאת, בעלי בתים רבים משתמשים במרחב זה לאחסון תכולה אשר אין בה כמעט שימוש כלל. ניתן למצוא היום מקלטים רבים אשר עמוסים בפריטים כדוגמת רהיטים ישנים, אופניים, חפצים שכבר לא משתמשים בהם ועוד. בזמן שיגרה אין אנו מתייחסים לכך ברצינות אך במקרי חירום מתעוררת בעיה גדולה שכן המרחב אינו יכול לשרתינו כראוי. למרות שבמרבית המקרים בעיית פינוי מקלט אינה נראית לעין ולכן אינה מקבלת עדיפות עליונה, המלצתנו היא לא לקחת סיכון מיותר ולטפל בבעיה מבעוד מועד. יתרון נוסף הטמון בפינוי המקלט הינו היכולת להשתמש במרחב זה לפעילויות פנאי שונות של בני המשפחה או דיירי הבניין.

פינוי מקלטים עם מיחזור ירוק

אנו בחברת מיחזור ירוק מציעים שירות מלא ומשתלם של פינוי מקלט במהירות ויעילות. הצוות שלנו בנוי מבעלי מקצוע מיומנים ומנוסים אשר יסייעו לכם במיון החפצים, יציעו לכם פתרונות אחסון אלטרנטיביים, יפנו את הזבל לאתרים מורשים וייטפלו עבורכם בכל בעיה אשר עלולה לצוץ במהלך הפינוי.

איך לפנות מקלט באופן עצמאי?

במידה ובכל זאת אתם חושבים על פינוי מקלט באופן עצמאי, יש לשים לב למספר פרטים מרכזיים:

 1. זמן – פינוי כל החפצים אורך זמן ממושך ועל כן עליכם לוודא שיש לכם את הזמן הפנוי לכך. אם שגרת היום שלכם עמוסה, סביר להניח כי תהליך פינוי המקלט הינו משימה לא כל כך פשוטה עבורכם ועל כן עליכם לשקול האם לא יהיה נכון יותר להשתמש באנשי מקצוע שיוכלו לבצע אותה במהירות.
 2. מאמץ פיזי רב- פינוי מקלט דורש מאמץ פיזי רב בסחיבת פריטים גדולים וכבדים ולכן ועליכם לשקול האם אתם מסוגלים לבצע זאת לאורך זמן.
 3. משאבים- על פי חוק אין זה מותר להשליך חפצים גדולים אל פחי האשפה השכונתיים ועל כן זהו הכרחי להשתמש במכולות משא. במידה ואין לכם יכולת להשיג מכולה שכזו, עליכם לשקול להשתמש בשירותי חברת פינוי מקצועית שתוכל לחסוך לכם קנסות ובעיות רבות ומיותרות.

שלבים בביצוע פינוי מקלטים

אחד המרכיבים החשובים להצלחתו של פינוי המקלט הוא עבודה מסודרת ומאורגנת בשלבים.

השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך פינוי תכולת המקלט הוא שלב המיון. בשלב זה יש לסווג את הפריטים לכאלו אשר רוצים לשמור, אלו אשר רוצים לזרוק או חפצים שניתן לתרום. במקרים בהם המקלט משמש לאחסון פריטים בהם נעשה שימוש לעיתים קרובות יש לקבוע מרחב אלטרנטיבי אחר אשר ישמש לאחסון חפצים אלו או לקבוע כי חלק קטן ממרחב המקלט ישמש לאחסונם. בנוגע לזה האחרון, יש לקבוע זאת תוך תכנון רב שכן מטרתו העיקרית של פינוי תכולת המקלט היא לספק מקום נרחב ונוח שישמש להגנה בעיתות חירום.

לאחר ששלבים אלו בוצעו כראוי, מתחיל למעשה תהליך הפינוי עצמו. כל החפצים אשר הוחלט לשמרם יועברו אל מקומות האחסון האחרים שנבחרו, החפצים שהוחלט כי אין בהם צורך יושלכו אל אתרי הזבל המורשים וחפצים שרוצים לתרום יועברו אל ארגוני הצדקה בשמם של בעלי המקלט.

פינוי תכולת המקלט עם בעלי מקצוע

פינוי תכולת המקלט באמצעות אנשי מקצוע מומחים ומיומנים הינה הדרך המהירה, הנוחה והבטוחה ביותר.  גם כאשר נדמה כי המקלט עמוס ביותר ואין פתרון נראה לעין לפינויו, אנשי המקצוע יוכלו לעשות זאת עבורכם ולטפל בבעיה בצורה הטובה ביותר.

אנו בחברת מיחזור ירוק מתמחים בפינוי מקלטים זה שנים רבות וצוות המומחים שלנו יוודאו כי מרחב המקלט שלכם יהיה נקי ומסודר תוך זמן קצר.

 

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן