פינוי חצרות

כולנו מבינים היום את חשיבות המיחזור, זוהי האפשרות שלנו לנצל היטב את המשאבים שיש לנו בעולם ולהפחית את הזיהום. ככל שהטכנולוגיה משתפרת כך יש לנו יותר אשפה ויותר צורך במיחזור, אך למזלנו הרב כך גם מתפתחות שיטות מיחזור מתקדמות יותר ולכל חומר ואשפה יש פתרון משלו. אל תחשבו שפינוי חומרים שכאלה והתעסקות במיחזור נוגעת אך ורק לתחום העסקי והתעשייתי. גם הצרכן ביתי נזקק לשירותי מיחזור, כמו למשל במקרה של שירות פינוי חצרות.

מדוע אנו צריכים חברה מקצועית עבור פינוי חצרות?

במקרים רבים מצטברת אשפה בחצרות הבתים אותה אנו רוצים לפנות. ישנן חצרות בהן הצטברו חפצים מיותרים במשך שנים ואנו רוצים להיפטר מהם מכיוון שהם מהווים מפגע תברואתי וגם אסתטי. אלו יכולים להיות עציצי פלסטיק שאין בהם שימוש, רהיטים ישנים שהוצאתם מהבית, מכשירי חשמל שונים שיצאו מכלל פעולה ועוד דברים חסרי ערך לכאורה, כולל גזם.

חפצים אלו הם אולי חסרי ערך עבורכם, אך בהחלט עבור אחרים יש להם ערך רב. חלקי פלסטיק, מתכת ואפילו גזם גינה שבדרך כלל מוצאים בפינוי חצר, הם בעלי ערך ובהחלט ניתן למחזר אותם. אנו בחברת מיחזור ירוק מתמחים בשירותי פינוי חצרות ובמתן פתרונות לפסולות זו. אנו אוספים את הפסולת ואתם זוכים בגינה נקייה וגם תרומה לאיכות הסביבה שהיא כל כך חשובה.

פינוי הגזם מהחצר

בעבר פסולת הגזם מהגינות נשלחה למטמנות הפסולת העירוניות. היום כולם מבינים שגם הגזם מהגינה הוא בעל ערך. כאשר מדובר בגזעי עץ גדולים בהחלט ישנן נגריות ואמנים שונים אשר יכולים למצוא להם שימוש, אך הגזם כולו ניתן למיחזור. הגזם של פינוי חצרות מתאים להכנת קומפוסט ואפילו גריסה לשבבים המתאימים לשימושים תעשייתיים שונים. פינוי החצר ושליחת פסולת הגזם למיחזור תורמת רבות לסביבה שלנו.

פינוי פסולת בניין

עוד סוג של פסולת שאנו מוצאים הרבה בחצרות היא פסולת בניין. לפעמים מדובר בכמויות מפרויקטים גדולים ולפעמים כמויות קטנות משיפוץ קטן בבית. פסולת בניין עלולה להכיל בלוקים, בטון, ברזל, אלומיניום, חוטי חשמל וגם חומרים מסוכנים כמו אסבסט ממבנים ישנים. פסולת בניין היא בעייתית מאוד כאשר היא בחצר שלכם מכיוון שהיא כבדה ומכוערת ולא ניתן סתם להשליכה לפח. למזלנו הרב הרבה מפסולת הבניין ניתנת למיחזור ושימוש חוזר. אנו בחברת מיחזור ירוק מחזיקים בציוד הנכון על מנת לאסוף את פסולת הבניין ולמצוא לה את הפתרון הדרוש.

  השאירו פרטים וניצור
  עמכם קשר בהקדם
  שלחו פנייה
  וואטסאפ
  צלצלו עכשיו
  דילוג לתוכן