[vc_single_image image=”1713″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”150×350″ link=”https://michzoryarok.co.il/%D7%A6%D7%95%D7%A8-%D7%A7%D7%A9%D7%A8/”]

העולם המודרני מאופיין בצבירה של חומרי גלם, מוצרי צריכה ועוד שלא בהכרח נמצאים בשימוש תמידי על ידי הגורמים העסקיים או הפרטיים שמאחסנים אותם בחלל מיוחד שנועד למטרה זו.

טיפול לא נכון של פינוי מחסן עלול להיות כאב ראש גדול ויקר. אנו במיחזור ירוק מציעים לך שירותי פינוי מחסן מקועי ומהיר.

פינוי מחסן על ידי אנשי מקצוע

פינוי מחסן יכול להיות משימה מורכבת שצריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע המתמחים בכך. שטחים אלו יכולים להכיל חפצים ישנים שהם חלודים או חדים. הסכנה בכך היא שפגיעה מחפץ חד או חלוד עלולה להצריך קבלת זריקות לחיסון מפני מחלת הטטנוס שיכולה לגרום לסיבוכים קשים עד כדי מוות.

מלבד זאת, אם מדובר במתחם סגור שלא עבר ניקוי ולא נכנסו אליו תקופה ארוכה יכולים להימצא במקום גם זוחלים ומכרסמים. במקרה זה שוב צריך לנקוט במשנה זהירות על מנת למנוע פגיעה מנשיכה או הכשה שיכולות אף הן לגרום לסיבוכים מיותרים. במקביל, במקרים מסוימים יכולות להימצא במקום גם אבקות שעלולות להיות מסוכנות לבריאות.

בעלי ניסיון בתחום של פינוי מחסנים יוכלו לבצע את המשימה תוך צמצום הסכנות האפשריות למי שנמצא באותה סביבה.
מלבד זאת, במקרים רבים אותם שטחים מכילים חפצים יקרים בין אם בעלי ערך סנטימנטלי או כספי גבוה שמצריכים התייחסות מיוחדת בהעברה שלהם כדי למנוע נזק.

כך, כאשר מחפשים חברה לצורך פינוי מחסנים כדאי לשים לב למספר נקודות. ראשית, מומלץ לפנות לבעלי עסק שיש להם ניסיון בתחום משום שסביר להניח שהם כבר יוכלו להציע את הפתרונות הטובים ביותר במקרה המסוים שלכם.
בדומה, כדאי לברר פרטים אודות העובדים שיבצעו את המשימה בשטח. האם להם באופן אישי יש כבר ניסיון קודם, האם הם מודעים לחשיבות של שמירה על הבטיחו בזמן עבודה שכזו ועוד.

בנוסף מומלץ לבדוק האם לבעל העסק יש ביטוח אחריות מקצועית, זאת למקרה של נזק לאחד החפצים שלכם, שכן אז אתם יכולים לדעת שבמקרה זה יהיה מי שיוכל לפצות אתכם ולא תצטרכו להתעסק במרדף אחר כיסוי ההוצאות שנגרמו לכם.

פינוי מחסנים באופן פרטי- הפן המשפטי

לרוב, כאשר אנשים מחליטים לבצע בעצמם את פינוי המחסן הם נוטים להשליך רהיטים ישנים וכבדים אל הרחוב. עם זאת, אסור לשים כאלו דברים סתם ליד פחי אשפה, זה עלול לגרור קנסות וגם גורם נזק רב לאיכות הסביבה כיוון שהדברים מפונים עם הזבל הרגיל לאותם אתרי פסולת. כאלו דברים צריכים להיות מפונים על ידי מכולות לאתרי פסולות המיועדים במיוחד לכך, ולאדם הממוצע זו היא התעסקות מעצבנת ויקרה.

“חוק שמירת הניקיון, התשמ”ד-1984 *1*” סעיף 2- איסור לכלוך והשלכת פסולת, קובע כי:

“לא ישליך אדם פסולת, פסולת בניין או גרוטאות רכב ברשות הרבים או מרשות הרבים לרשות היחיד, ולא ילכלך את רשות הרבים”.

סעיף 1 לחוק מגדיר את כל הכלול בחוק כפסולת:

” פסולת- לרבות שיירי מזון, קליפות, ניירות, בקבוקים, תיבות, קופסאות, קרטונים, אריזות למיניהן, גרוטאות, גזרי עץ, קרשים, סמרטוטים, בדלי סיגריות, אשפה מכל סוג שהוא וכן כל דבר אחר העלול לגרום אי ניקיון או סדר….”

בסעיף 13 לחוק נאמר שהעובר על חוק זה יקבל קנס. בפסק דין תקדימי מה 24/02/11 קבע בית המשפט בחדרה קנס של 208,000 שקלים בעוון השלכת פסולת ברשות הרבים, בנוסף למאסר על תנאי. עונשי המינימום לעבירות כאלו לאנשים פרטיים נעים בין 800 ל1500 שקלים.

אם כך ניתן להבין כי השארת עיזבונות, רהיטים ישנים וכו’ ליד הפח ברחוב עלולה לגרור עונשים כבדים ומכאן שמאוד לא שווה לקחת את הסיכון.

פינוי מחסנים באופן פרטי- איכות הסביבה

בנוסף לפן המשפטי של העניין קיים גם צד נוסף, איכות הסביבה. כ2,000 טון של פסולת מושלכים בישראל מידי יום בצורה בלתי חוקית באתרים פירטיים וגורמים לבזבוז של משאבי טבע יקרים כגון: מים, ברזל, נחושת וכו’…. כאשר חומרים כאלה שוכבים ביחד עם הפסולת הרגילה שלנו מפחי האשפה מופרשות עליהם כל מיני חומצות שנוצרות מהזבל הרגיל וגורמות להם לא להתכלות ולזהם את האטמוספרה הרבה יותר מהרגיל. גם ככה המצב האקולוגי של העולם בכלל ושל מדינת ישראל בפרט הוא בעייתי מאוד ולכן חשוב לשים לב לכך כשמטפלים בפינוי מחסנים בעיזבונות וירושות.

ליצירת קשר ובירורים נוספים- התקשרו עכשיו:
050-241-4446

תפריט
התקשרו עכשיו - 0502414446
WhatsApp chat
דילוג לתוכן