1. מכירת פסולת אלקטרונית

קניית פסולת אלקטרונית

פסולת אלקטרונית הינה פסולת של מוצרים או רכיבים אלקטרוניים העובדים על זרם חשמלי או שדה אלקטרומגנטי, ואשר יצאו מכלל שימוש (בין אם הם עודם שמישים ובין אם לאו). בישראל לבדה כמות הפסולת הזו על פי המשרד להגנת הסביבה נאמדת בכ- 130 אלף טון לשנה, כמות אשר רק הולכת וגדלה עם השנים.

קניית פסולת אלקטרונית

קניית פסולת אלקטרונית לצורך מיחזור הוא אחד הפתרונות המרכזיים לבעיה הגלובלית של פסולת אלקטרוניקה, והוא יוצר מענה לבעיה בשתי דרכים עיקריות- האחת בדרך של הנצלה – שימוש חוזר במוצר עצמו או בחלקים ממנו, והשניה על ידי ניצול חומרי הגלם הטמונים בו, באמצעות פירוק המוצר ומיון לחומרים מהם הוא מורכב.

יש פעמים שמשתמשים בתהליך זה בפעולה של גריטה – גריסה של המוצר לחלקיקים, לצורך הקטנת הנפח ושינוע יעיל וחסכוני יותר. הגריטה יכולה להתבצע למוצר בשלמותו, אך לרוב קודמות לה פעולות של הפרדה ומיון בסיסיים לחומרים מהם מורכב המוצר (לדוגמא – פלסטיק, מתכת, זכוכית, אלומיניום, נחושת ועוד). הפירוק לחומרי הגלם מהם עשויים המכשירים נעשה תוך ניצול מקסימאלי של מרכיבי הפסולת האלקטרונית, לצד סילוק המפגעים הפוטנציאלים של הפסולת הזו באופן מבוקר.

מכירת פסולת אלקטרונית לצורך מיחזור מביאה לשלושה יתרונות מרכזיים – הקטנה משמעותית של הפסולת המועברת להטמנה, צמצום הזיהום הסביבתי שהיה נוצר כתוצאה מהטמנת פסולת זו והשגה של חומרי גלם החוסכת כרייה והפקה מחדש של החומרים ממשאבי הטבע שלנו.

פוסטים אחרונים בנושא:

מיחזור פסולת אלקטרונית עם מיחזור ירוק

אנו במיחזור ירוק עוסקים בקניית פסולת אלקטרונית לצורך מיחזור, עם התמחות בטיפול בפסולת דיגיטלית וממוחשבת וכן במיחזור אלקטרוניקה. בכך אנו תורמים למערך הסביבתי ושמירה על איכות הסביבה בישראל.

איסוף פסולת אלקטרונית

איסוף פסולת אלקטרונית

נמצא כי הישראלי המצוי מייצר כ- 18 ק”ג פסולת אלקטרונית בשנה. ללא טיפול מקדים, פסולת זו גורמת לזיהום סביבתי שכן היא מכילה חומרים רעילים ומזיקים. אנו במיחזור ירוק פועלים לאיסוף פסולת אלקטרונית בכמויות גדולות למעלה מעשור. פינוי זה נעשה בהתאם לאישורים הנדרשים וזאת ללא חיוב של הלקוח. במקרים מסוימים, איסוף ופינוי הפסולת האלקטרונית עשוי אף להיות בעל ערך כספי.

line

מהי פסולת אלקטרונית?

פסולת אלקטרונית

פסולת אלקטרונית הינה פסולת אשר מורכבת ממוצרים /רכיבים הפועלים באמצעות זרם חשמלי. החומרים המצויים בפסולת אלקטרונית הם מתכות ברזליות ואל-ברזליות כדוגמת אלומיניום,פלדה, ברזל, אלומיניום, ועוד. כמו כן, פסולת זו כוללת חומרים פלסטיים, לרבות מעכבי בעירה, מעגלים מודפסים וכד’. חומרים אלו עלולים לזהם את הסביבה בעת פירוקם ללא טיפול מיוחד.

line

קניית פסולת אלקטרונית?

קניית פסולת אלקטרונית

אנו במיחזור ירוק קונים פסולת אלקטרונית ובכך תורמים למערך הסביבתי בישראל. קניית הפסולת נעשה בהתאם לאופייה: סוגם של המכשירים ו/או החומרים, מצבם, האופן שבו הם מאוחסנים, וכמובן- הכמות. שוויה של הפסולת האלקטרונית נאמד על פי סוג הפסולת ומצבה.

line

רכיבים אלקטרוניים

רכיבים אלקטרונים

רכיבים אלקטרוניים מכילים ברובם מתכות יקרות ו/או מתכות אצילות. אנו קונים רכיבים אלקטרוניים פסולים או כאלו שכבר אין בהם שימוש למטרת מיחזור והנפקת המתכות. הקנייה מתבצעת לרוב מיצרני הייטק, מפעלים, מעבדות, יצרני מעגלים אלקטרוניים וכד’.

line

מיחזור אלקטרוניקה

מיחזור אלקטרוניקה

פסולת אלקטרונית מכילה חומרים רעילים ועל כן סילוק לא נכון מסכן את איכות הסביבה. מיחזור אלקטרוניקה הינו תהליך שבו נעשה שימוש מחדש במכשירים שיצאו מכלל שימוש או שאינם עובדים יותר. תהליך זה מתבטא בשימוש חוזר של המוצר ו/או בחלקיו, או לחילופין בפירוקו לחומרי הגלם מהם הוא מורכב.

line

פירוק פסולת אלקטרונית ממפעלים

פירוק פסולת אלקטרונית ממפעלים

אנו במיחזור ירוק מספקים שירותי פירוק פסולת אלקטרונית ממפעלים,חברות הייטק, מעבדות וכד’. שירותי הפירוק שלנו מלווים בכל האישורים הנדרשים ותוך עבודה מהימנה ומקצועית.

line

8 תגובות. Leave new

 • אם אני פשוט אזרוק את הפסולת האלקטרונית שברשותי לזבל אני צפוי לקנס כלשהו?

  • מיחזור ירוק
   01/11/2014 21:12

   על פי חוק המיחזור החדש במידה ולא מדובר על שימוש עסקי לא יוטל עליך קנס.
   במידה והינך עסק אתה מחויב על פי חוק לפנות את הפסולת בעזרת עסק המורשה לכך.

 • מעוניין לקנות רכיבי אלקטרוניקה פאסיביים ואקטיביים כרטיסי אלקטרוניקה שונים. ניידים . מחשוב תעשייתי, מעבדים, זכרונות מחשב.טייפי גיבוי . בקרי רשת.ציוד סיסקו. טלפונים IP מרכזיות.סקופים צבדים וכולי להצעות 0506379001 SWEETYR@NETVISION.NET.IL

 • מורן
  23/12/2014 22:58

  אני עובדת בחברה גדולה, יש לי הרבה פסולת אלקטרונית.
  איך אני יכולה לדעת כמה היא שווה?

  • מיחזור ירוק
   23/12/2014 23:09

   בבקשה תצרי איתנו קשר וניתן לך הערכת שווי לפסולת שברשותך – 050-241-4446

 • עומר
  29/06/2016 16:25

  יש לי פנלים סולריים שבורים. האם הם נחשבים לפסולת אלקטרונית חייבת בפינוי?

 • אבנר
  05/12/2016 12:48

  מה ההבדל בין כל אוספי הפסולת האלקטרונית?
  מה מייחד אתכם?

 • […] כן למחזור הפלסטיק יש חשיבות עצומה. מחזור אלקטרוניקה: מחזור רכיבים אלקטרוניים לצורך שימוש חוזר. מחזור מים: מחזור מי שופכין על מנת […]

תפריט
התקשרו עכשיו - 0502414446
WhatsApp chat
דילוג לתוכן