מחפשים חברת מיחזור מתכות? אנו במיחזור ירוק מתמחים במיחזור ופינוי מתכות בכמויות גדולות. ליצירת קשר ובירורים התקשרו עכשיו : 050-241-4446

חברת מיחזור מתכות

למה בעצם מיחזור מתכות הוא דבר חשוב?

המודעות לאיכות הסביבה מתרחבת ומתעצמת, וכחלק מתופעה זו, מיחזור מתכות הופך גם הוא לנפוץ יותר. אבל איך הכל מתבצע?

היום, המודעות לחשיבות של איכות הסביבה גדלה ומתרחבת בכל קצוות העולם. המשאבים של כדור הארץ מצטמצמים בגלל ניצול מאסיבי שלהם מצדנו. משום כך, זה התפקיד שלנו לשמור עליו ולהחזיר לו את המשאבים שלו.

מתכת היא אחד מחומרי הגלם הטבעיים שהולכים ונעלמים, משום שהטכנולוגיה מתפתחת והביקוש שלנו לחומר זו הולך וגדל. בגלל שההיצע מצטמצם, המתכות הפכו להיות חומר יקר ומבוקש. לכן, מיחזור מתכות הוא תוצאה של כורח המציאות, והוא מאפשר לנו לעשות שימוש חוזר במתכות בלי שניאלץ להרוס מכרות ברחבי העולם כדי למצוא מתכות.

מנגנוני החיקוק והחינוך

לאחרונה, נוצרים חוקים חדשים ברחבי העולם שמחייבים את האזרחים לבצע מיחזור מתכות בהן הם משתמשים, ולא רק מתכות. אם כן, אפשר לראות שככל שעולה המודעות לשמירה על איכות הסביבה, כך גם מתחזקים מנגנוני החיקוק והחינוך בכל הקשור למחזור.

בניגוד למחזור של חומרים אחרים במגזר הפרטי, כמו פלסטיק, היתרון של מיחזור מתכות הוא בכך שאפשר למצוא למתכות שימוש רחב יותר, בעיקר משום שמדובר בחומר קשיח, שיכול לשמש למשל עבור מסגרות לתמונות, מכסה לכלים פתוחים שונים, ועוד. בתעשייה, המתכת אפשרית לשימוש חוזר גם בתחום האלקטרוניקה, למשל לביצוע הלחמות.

התהליך

התהליך של מחזור מוצרי מתכת מתחיל באיסוף של הפסולת על ידי גופים העוסקים בנושא זה. המתכות שנאספו מגיעות למפעלי מחזור, שם ממיינים, מפרידים ומעבדים אותן לפי הצורך. בשלב הבא, מתיכים את המתכת בטמפרטורה של 2000 מעלות, יוצקים אותה בתבנית ויוצרים מוצרי גלם חדשים.

נראה שמדובר בתהליך פשוט. יותר מזה, כשמשאבי המתכות הטבעיים הולכים ונעלמים, מדובר בתהליך הכרחי. אומנם מדובר בפעילות אחת בלבד מתוך סך כל הדברים שצריך לעשות כדי להשיב את כדור הארץ לקדמותו, אבל צעד אחד כזה יכול להביא לשינוי משמעותי באיכות הסביבה.

חברת מיחזור מתכות

לפרטים נוספים, חייגו : 050-241-4446 או השאירו פרטים  בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

תפריט
התקשרו עכשיו - 0502414446
WhatsApp chat
דילוג לתוכן