מתי אפשר לאכול עם כלים חד פעמיים מתכלים?

בכל אירוע ולכל מטרה אפשר להתאים כלים חד פעמיים שהם גם מתכלים. כיום ההיצע של כלים מסוג זה הוא גדול ומגוון. לא מדובר בכלים מכוערים ולא נוחים – אלא בכלים בשלל צבעים ועיצובים מרהיבים וחגיגיים. דוגמאות לאירועים בהם אפשר להשתמש בכלים חד פעמיים:

  • פיקניק בטבע
  • ימי הולדת לילדים
  • מסיבות
  • הגשת כיבוד קל
  • עוגות ועוגיות
  • פיצוחים וחטיפים
  • ארוחות חגיגיות
  • ארוחות חג
  • ועוד

הכלים החד פעמיים המתכלים יכולים להפוך למסמר המסיבה – הם מקבלים תמיד תשומת לב חיובית ומוחייכת מצד האורחים. זאת בזכות שני דברים- המראה היפה שלהם והשמירה שלהם (ושלכם) על הסביבה. אם יש ילדים במסיבה, הדבר יכול להועיל להם במיוחד כי הם יזכו לראות אתכם משתמשים בכלים מתכלים אשר שומרים על הסביבה, וכך ילמדו לעשות זאת גם הם.

ממה מיוצרים כלים חד פעמיים מתכלים?

ישנם חומרים רבים מהם עושים כלים מתכלים, למשל ענפים של במבוק, עלים של עצי דקל (בטכניקות דחיסה), או עמילן תירס (הכלים הנפוצים ביותר). לא משנה מאיזה חומר הם עשויים, הכלים החד פעמיים המתכלים תמיד יהיו מחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה. כמו כן, הם ייוצרו בתהליכים אשר אינם מזהמים וגם אינם מסוכנים לסביבת הייצור ולעובדים במפעלים. יתר על כן, הם אינם פולטים חומרים רעילים אם מחממים בהם אוכל או מקררים אותם. חלקם ניתנים לשימוש במקרוגל או בתנור אפייה (למשך כשעה, בחום של עד 170 מעלות צלסיוס), ורובם מבודדי חום. הם מתכלים במהירות רבה יותר פי כמה וכמה מאשר כלים חד פעמיים רגילים ובכך מסייעים רבות למחזור מהיר.

לעומת כל היתרונות האלה – חשוב לזכור כי כלים חד פעמיים מפלסטיק לא רק שאינם מתכלים, אלא הם גם לא ניתנים לחימום, וגם יכולים לגרום לדליפות של חומרים רעילים למזון. התהליך של הייצור שלהם כרוך גם בזיהום הסביבה וגם בחשיפה של העובדים במפעלים לחומרים מסוכנים. בכך הם מזהמים את הסביבה במגוון רחב של דרכים. אי אפשר לשרוף אותם כי הם פולטים גזים רעילים, והם מתכלים ומתחילים להתפרק רק לאחר יותר מ-200 שנה.

כלים חד פעמיים מתכלים – פתרון מושלם

בגלל כל הסיבות הנ”ל, כל מי שמעוניין להשתמש בכלים חד פעמיים, אבל לא רוצה לזהם את הסביבה ומרגיש בחוסר המוסריות שבכך – יכול למצוא את הפתרון המושלם בכלים המתכלים. כלים חד פעמיים שהם גם מתכלים אינם מהווים מטרד סביבתי קשה לסביבה – לבעלי החיים, לאדמה, לצמחים ולבני האדם. הם אינם מזהמים את האוויר בעת השריפה, אינם מזהמים את מי התהום והאדמה אם מטמינים אותם. הם מתפרקים לגמרי, באופן אורגני וניתנים למחזור, כך שאפשר להשתמש בהם בראש שקט.

 

 

תפריט
התקשרו עכשיו - 0502414446
WhatsApp chat
דילוג לתוכן