המודעות לנושא איכות הסביבה הולכת וגוברת בשנים האחרונות בארץ ובעולם. ניתן לראות את ניצני השינוי בהתנהגות האזרחים כמו הפרדת פסולת והשלכת בקבוקי פלסטיק למחזורית, הפרדת נייר, זכוכית, מתכות ופלסטיק, שימוש הולך וגובר בשקיות רב פעמיות ולאחרונה רבים החלו לנקות את ביתם באמצעות חומרי ניקיון ירוקים שמידת פגיעתם בסביבה פחותה או אינם פוגעים כלל בסביבה. עם זאת, כאשר הזמנו חברות לניקוי הבית או המשרד אלה השתמשו בחומרי ניקיון חזקים עם כימיקלים רעילים המזהמים את הסביבה. לכן, כדאי לדעת כי ניתן להזמין שירותי ניקיון איכותיים מחברת ניקיון ירוקה ואקולוגית, החברה נעזרת רק בשיטות ובחומרי ניקוי אקולוגיים שאינם מסוכנים לבריאות האדם, לחיות הבית ולסביבה.

שומרים על הסביבה

חברת ניקיון ירוקה אקולוגית היא היחידה שמציעה פתרון מושלם לכל לקוחותיה, הן מבחינת איכות הניקיון והן מבחינת השמירה על הסביבה בה אנו חיים. החברה מעניקה תו ניקיון ירוק לכל לקוח, תעודה זו מאשרת כי הלקוח משתמש בשיטות ובחומרי ניקיון ירוקים ואקולוגיים שאינם פוגעים בסביבה ואינם מסוכנים לדיירים ולשוהים במבנה.

חשוב להדגיש כי החברה נעזרת בטכניקות ניקוי מתקדמות ובמכשירים ירוקים שאינם גורמים לרעש גבוה והינם בעלי יעילות אנרגטית גבוהה כך שתרומת החברה לסביבה היא כפולה, גם חומרי ניקוי ירוקים ואקולוגיים וגם צריכת חשמל נמוכה יותר.

מעטפת שירותי ניקיון רחבה

כחברה מובילה בתחומה מציעה חברת ניקיון ירוקה אקולוגית מעטפת שירותים רחבה ופתרונות בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח. החברה מתמחה בין היתר בשירותי ניקיון משרדים, ניקיון בתים פרטיים, ניקיון אחרי שיפוץ או לפני אכלוס הבית, ניקיון חלונות בשיטה ייחודית שאינה מזהמת ומבטיחה תוצאות מרהיבות, ניקיון מבנים וחדרי מדרגות ועוד.

כדאי לדעת כי צוות החברה עובר הכשרות מיוחדות בנושאי ניקיון ירוק ואקולוגי והחברה מכינה בעצמה חלק מחומרי הניקיון ושמחה לחלוק את הידע עם לקוחותיה כדי שאלה יאמצו שיטות ניקיון ירוקות ואקולוגיות לניקיון ביתם. כמו כן, החברה מסייעת ללקוחותיה לפנות את פסולת מופרדת, ויש לציין כי עובדי החברה זוכים לשכר נאה והולם ולכל התנאים הסוציאליים, כנדרש מחברה המובילה מהפך בענף ונחשבת לחלוצה בתחומה.

תפריט
התקשרו עכשיו - 0502414446
WhatsApp chat
דילוג לתוכן