דשן אורגני הוא אחד המרכיבים לגינה מטופחת ומושקעת, הוא מגביר משמעותית את קצב הצמיחה, עוזר לצמחיה להיות בריאה וחזקה יותר ובנוסף גם מרחיק מזיקים שרוצים לפגוע בפרחים, העצים או הדשא. הדשן מורכב ברובו מגללים של חיות בטבע ובכל מקרה הדשן הטבעי, כלומר האורגני מגיע מהטבע ובכך שומר על איכות הסביבה ואינו מסב נזק לכדור הארץ. הדשן הכימי לעומת זאת מיוצר מתרכובות שונות ואומנם טוב מאוד לצמחים ולגידולים אך פוגע משמעותית באיכות הסביבה. בשנים האחרונות, בעלי גינה ופעילים של ארגוני הסביבה מפנימים יותר ויותר כי השמירה על הסביבה היא חיונית וחשובה ובהחלט אפשר לומר שאם כולם היו משתמשים רק בדשנים אורגניים מצב כדור הארץ היה הרבה יותר טוב והזיהום בו היו פוחת משמעותית. דשן אורגני עשוי מפסולת טבעית ממוחזרת והשימוש בו עוזר לשמור על איזון אקולוגי ומשאיר את האדמה ללא מלחים מיותרים מה שמשאיר אותה פורייה וטובה. שאתם רוצים גינה ירוקה ומטופחת, אתם צריכים לחשוב גם על הסביבה שמסביב, אם אתם וכל שאר בעלי הגינות תקפידו על שימוש בחומרים ודשנים אורגניים לכולנו יהיה אוויר וסביבה נקיים וטובים יותר.

 

דשן אורגני- כי באמת שאין לנו כדור אחר לחיות בו

המודעות לשמירה על כדור הארץ עלתה מאוד בשנים האחרונות ואם פעם החשיבה הירוקה והניסיון לשמור על איכות הסביבה היו נחלתם של הפעילים הירוקים בלבד, הרי שהיום יותר ויותר אנשים מבינים שאין לנו מקום אחר לחיות בו והשמירה על כדור הארץ היא קודם כל בידיים שלנו. דשן אורגני הוא אחד הצעדים המשמעותיים שיכולים להוביל לשמירה על כדור הארץ, שימוש קבוע בו יכול גם לתרום לגינה הפרטית שלכם וגם לשמור על כדור הארץ והסביבה הגלובאלית שכולנו חיים בה. כל שימוש בחומר כימי הוא מזיק ואינו בריא, אומנם הוא לרוב נוח וקל לשימוש אך הנזק שהוא מסב לסביבה הוא עצום במקרים מסוימים. לא מעט בעלי גינה מתעצלים להשתמש בדשן אורגני שכן הוא קשה יותר להשגה ולעיתים גם יותר יקר אבל היתרונות שלו לעומת חומרים כימיים אחרים הם ברורים וחשובים. היום, יותר מאשר בעבר בעלי גינה מבינים ששימוש בדשן אורגני גם מצוין עבור הגינה שלהם וגם עוזר לשמור על איכות הסביבה.

 

דשן אורגני- לאדמה טובה ובריאה יותר

דשן אורגני שומר על האדמה, הוא משאיר אותה פורייה ובריאה והוא מונע ממנה כמות מלחים מוגברת שיכולה להזיק לה בצורה משמעותית. אדמה בריאה מובילה לפירות וירקות בריאים יותר וזה כמובן מוביל לבריאות תקינה של בני האדם. דשן אורגני למעשה חיוני למזון בריא ומזין יותר ולמרות שלא תמיד קל לראות את הקשר בין דשן אורגני לבין פירות וירקות בריאים מכיוון שמדובר בתהליך ארוך הרי שהקפדה על שימוש בדשן אורגני מובילה לחיים ארוכים ובריאים יותר.

תפריט
התקשרו עכשיו - 0502414446
WhatsApp chat
דילוג לתוכן