בין אם אתם נמנים עם האוכלוסייה “האגרנית” ובין אם אתם שומרים אך ורק את הציוד הנדרש לכם וזה שבשימוש תדיר, קחו בחשבון את ארגז האחסון שיאפשר לכם לשמור על סדר מופתי, ליהנות מנגישות גבוהה ולמחזר נכונה. ארגז אחסון מאפשר לכם להתנהל במרחב מבלי לראות בזווית העין מוצרים המפרים את הסדר ולחילופין לא תאלצו להעלות את הציוד אל הבוידם ולהתאמץ בכל פעם בה תזדקקו למוצר. אם שאלתם את עצמכם מה ניתן לאחסן בארגז מסוג זה התשובה הינה פשוטה וחד משמעית – הכל! החל ממצעים דרך נעליים, כלי עבודה, כלי מטבח ומה שביניהם. עוד אתם יכולים להציב את הארגז בגינת ביתכם ולאחסן בו בימי החורף את ציוד הגינה, שחבל שיהרס מהטמפרטורה החורפית לרבות גשם. בסיום השימוש בארגז, תוכלו לשלוח אותו למחזור ולדעת שתרמתם לאוזון.

 

צבע מידות ונגישות

ארגז אחסון נמכר בעת הנוכחית במספר מידות מגוונות בין אם זה רוחב של 1.4 עומק 60 וגובה 84 ובין אם זה ברוחב 1.4 עומק 61 וגובה 69. לאחר שתבחרו את הגודל המתאים לכם באופן אישי, תוכלו להתקבע על הצבע המומלץ, בין אם הוא בצבעים של שחור, לבן, צבעי אדמה ועוד. שימו לב כי ארגז איחסון יכול לשמש גם כספסל ישיבה כך שאתם יכולים לחסוך מקום בגינה שלכם ולהשתמש בארגז כמקומות ישיבה נוספים.

עוד בחידושים של העשור האחרון אתם יכולים ליהנות מארגז המונע על ידי גלגלים כך שבקלות מירבית וללא מאמץ תוכלו לשנע אותו ממקום למקום. ארגזי פלסטיק הם המוצר הפרודוקטיבי ביותר שידענו בעשור האחרון והוא מאפשר לכל משפחה ליצור לעצמה חללי אחסון נוספים, בין אם זה בעונות מעבר ובשל חוסר מקום בארון הבגדים ובין אם זה בשל כמות הנעליים המכסה את כל רצפת החדר. הארגזים יכולים להיות מונחים במרפסת הבית, תחת המיטה, בארונות תלייה (שם יש מקום פנוי ועל פי רוב לא מנוצל ברצפת הארון) ועוד.

יתרון נוסף ובלתי מעורער הוא חומר הגלם ממנו מיוצר ארגז אחסון. על פי רוב ארגזי האחסון מיוצרים מפלסטיק שהוא חומר הניתן למחזור, כך שאתם תורמים לא רק לסדר ולנוחות האישית שלכם אלא אתם מסייעים בשמירה על כדור הארץ. הפלסטיק הוא חומר שאינו מתכלה ושריפת הפלסטיק גורמת לגזים רעילים אשר יוצרים מפגע אקולוגי וסביבתי. על כן נכון בעת הפסקת השימוש בארגז האחסון מפלסטיק, להעבירו לחברת מחזור המתמחה במחזור פלסטיק מבלי להתפשר על צעד זה לבריאותכם ובריאות כל אזרחי העולם. הבחירה בחברת מחזור יכולה להתבצע על ידי המלצות או לחילופין באמצעות חיפוש במנועי החיפוש גוגל.

תפריט
התקשרו עכשיו - 0502414446
WhatsApp chat
דילוג לתוכן