פסולת אלקטרונית

פסולת אלקטרונית היא בעצם מכרה זהב קטן ובתוכו מסתתרים שני יתרונות גדולים של רווח אישי ורווח סביבתי ציבורי. הרווח האישי בא לידי ביטוי בכסף מזומן, תעשיינים ומרכזים של מחזור פסולת מציעים סכומי כסף משמעותיים בעבור החומרים והכוח למחזר את הפסולת ולעשות בה שימוש חוזר בתעשייה מהווה יתרון משמעותי בשמירה על איכות הסביבה. תחת הקטגוריה מיחזור פסולת אלקטרונית נכנסים כל מכשירי האלקטרוניקה הישנים והמשומשים ושאר התוצרת של פסולת תעשייתית ומחשבים.

רוצים להפוך את פסולת אלקטרונית לכסף? התקשרו וקבלו את כל המידע! מחזור ירוק

בטלפון: 050-241-4446

תרבות הצריכה בעולם המערבי מעודדת החלפה תדירה ושדרוג של מכשירי חשמל ביתיים ותעשייתיים. מקררים ישנים, מחשבים, כרטיסי אלקטרוניקה, שרתים, לוחות אם, כבלים, מדייה דיגיטלית, ופריטים נוספים ניתן לפרק ולמחזר לשימושים נוספים. התחלופה המהירה מעודדת את הגברת ייצור המכשירים החדשים, הורדת מחירים ובעיה חמורה של הצטברות פסולת אלקטרונית מסוכנת ורעילה במגרשי הגרוטאות. הכמות של פסולת מהסוג הזה היא אדירה והעוסקים בתחום אוספים ורוכשים פריטים ממגרשי גרוטאות, מאזורי תעשייה גדולים ואפילו מהרחוב.

פתרונות מחזור פסולת

בעיית הפסולת האלקטרונית עומדת על סדר היום בכל מדינה מערבית מתפתחת. השלכת המכשירים במגרשי גרוטאות גורמת לחלחול של רעלים וחומרים מסוכנים אל הקרקע ואל מי התהום. פתרונות של מחזור פסולת אידיאליים בעבור הצרכנים, התעשיינים, הממחזרים וכדור הארץ כמובן. חלקי מחשבים, ארונות חשמל, ציוד אלקטרוני רפואי, מעגלים חשמליים ושער כבלים וכרטיסים אלקטרוניים אפשר וצריך למחזר. מצבורים גדולים של פסולת מזכים את בעליהם בסכומי כסף משמעותיים ואפשרות לתרום לסביבה ולהפחית את רמת הזיהום. כל שיש לעשות בכדי להתחיל למחזר הוא לפנות לחברת מחזור מתאימה ולהתחיל לתרגם פסולת למקור נוסף של הכנסה.

פתרונות של פסולת אלקטרונית

מחזור ירוק – דרך החיים שלנו

חברת מחזור ירוק מבית "רוני פתרונות מחזור" רואה בעיסוק במחזור עסק שהוא גם דרך חיים. יש לנו וגם לכם את ההזדמנות להפוך את הפסולת האלקטרונית למוצר או פריט בר קיימא.

אנו בחברת מחזור ירוק מאמינים בשירות כחלק מתהליך המחזור כולו. לכן דוגל הצוות המקצועי בערכים גבוהים של שקיפות אל מול הלקוח.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולקבל מידע מקיף הכולל גם טיפים ורעיונות בנושא מחזור מכל סוג. כמו כן נשמח לרכוש כל פסולת מוצקה שברשותכם, פלסטיק, נייר, קרטון, מתכות, אריזות, פסולת אלקטרונית ועוד. אנו מפרקים, מפנים ואוספים את הפסולת באופן אישי מכל מקום בארץ.

ליצירת קשר ובירורים/ הצעת מחיר והערכת שווי הפסולת שברשותך
התקשרו עכשיו:
 050-241-4446

בחזרה לעמוד הבית

 

מיחזור ירוק

התגובות סגורות.