מחזור פלסטיק

מצבורי הזבל ההולכים וגדלים ברחבי כדור הארץ דורשים נקיטת צעדים אקטיביסטים מידיים שיסייעו לשמור על סביבה ירוקה ומחזור הוא אחד הצעדים הראשיים. ניתן למחזר כמעט כל חומר כאשר החומר המוביל כיום בעולם המחזור הוא הפלסטיק. פלסטיק הינו חומר שימושי מאד בעולם המודרני, אנו משתמשים במכלי פלסטיק כמעט לכל צורך, שתייה ואוכל, צעצועים, כלים ועוד, ועוד. החיים בעולם המודרני לא יהיו אותם חיים קלים ונעימים ללא שימוש במוצרי פלסטיק.

אך על אף היתרונות הרבים שטמונים בפלסטיק הוא אינו מתכלה בטבע בצורה טבעית ויוצר בעיה חמורה של זיהום וכמויות גדולות של אשפה. מחזור פלסטיק הוא צעד הכרחי לשמירה על סביבה ירוקה ומלחמה בזיהום האוויר והקרקע.

פתרונות מחזור של פלסטיק

ללא תהליכים של מחזור הפלסטיק נשאר בטבע במשך אלפי שנים. את מצבורי הפלסטיק לא ניתן לקבור או לשרוף, שרפת הפלסטיק פולטת גזים רעילים ומסוכנים. אז מה עושים?
חברות מחזור פלסטיק רוכשות ואוספות בכל יום כמות גדולה של פלסטיק. את החומר שנאסף ממחזרת החברה בתהליכים ירוקים מיוחדים והופכת אותו לחומרי גלם שימושיים לתעשייה. שיטות המחזור המתקדמות מאפשרות פירוק סוגים רבים של מוצרי פלסטיק וחומרים. כל אחד מהמוצרים דורש תהליך שונה של מחזור והכנה לקראת שימוש מחדש. עמידות, נוחות שימוש ומחירים זולים הופכים את הפלסטיק לחומר אטרקטיבי לשימוש בתעשייה וגם למחזור מחודש.

מחזור פלסטיק מתבצע באמצעות מכלים של איסוף פלסטיק במרכזי מגורים וחברות לאיסוף מצבורים של פלסטיק בתעשייה. אך אם יש ברשותכם מצבורי פלסטיק גדולים כדאי לכם להפוך את המחזור למשתלם אף יותר ולמכור אותו לחברות אלו בתמורה לתשלום כספי אטרקטיבי.

פתרונות של מחזור פלסטיק

מחזור ירוק – דרך החיים שלנו

חברת מחזור ירוק מבית "רוני פתרונות מחזור" רואה בעיסוק במחזור עסק שהוא גם דרך חיים. יש לנו וגם לכם את ההזדמנות להפוך את פסולת הפלסטיק שלכם למוצר בר קיימא. בקבוקים, מיכלים, קופסאות, וכו' אינם מושלכים אל הפח אלא מועברים למחזור ישיר, קופת חסכון ירוקה.

אנו בחברת מחזור ירוק מאמינים בשירות כחלק מתהליך המחזור כולו. לכן דוגל הצוות המקצועי בערכים גבוהים של שקיפות אל מול הלקוח.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולקבל מידע מקיף הכולל גם טיפים ורעיונות בנושא מחזור מכל סוג. כמו כן נשמח לרכוש כל פסולת מוצקה שברשותכם, פלסטיק, נייר, קרטון, מתכות, אריזות, פסולת אלקטרונית ועוד. אנו מפרקים, מפנים ואוספים את הפסולת באופן אישי מכל מקום בארץ.
צרו עימנו קשר ישיר בטלפון: 050-241-4446 או באמצעות האתר בעמוד "צור קשר" ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

ליצירת קשר ובירורים/ הצעת מחיר והערכת שווי הפסולת שברשותך
התקשרו עכשיו:
 050-241-4446

בחזרה לעמוד הבית

מיחזור ירוק

התגובות סגורות.